Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » El mondtam a Legjobb FIÚ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mondtam a Legjobb FIÚ haveromnak, hogy szeretem,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos hát 12 éve ismerem,mindig legjobb barátok voltunk szinte. Tegnap este picit ki voltam,neki depiztem, és hát ki csúszott... Teljesen normális volt,annyit mondott, hogy meglepődött. Utána arról beszéltünk,amin alapból ki voltam, segített sokat, tényleg sokat. Ma reggelre minden teljesen olyan volt mint régen,este felé ki hívott,el mentünk városba, chipset vettünk,azt ettük meg,teljsen mint régen. Igazából Nagyon örülök, hogy nem zavarja (gondoltam hogy nem fogja,(reméltem) mindenben nagyon el fogadó, és bármiben segíthet),de picit nyugtalanít, hogy olyan minden mintha semmi sem történt volna. Szó szó örülök neki, hogy elfogadta. Szerintetek hagyjak így mindent, és felejtsük el, vagy próbáljam meg beszélni vele?

16-16F



2021. nov. 30. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne feszegesd. Ha nem pálya, akkor nincs mit megbeszélni, ha van remény, rajta a sor, adjon valamilyen jelet.
2021. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ad semmilyen jelet. Semmiképpen sem terveztem erőltetni, rá hagyom,csak hátha van valaki aki picit tapasztaltabb, és valami tippel talán szolgálna:D
2021. nov. 30. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
99%
Ne hozd fel megint mert felesleges, örülj neki hogy nem csinált belőle "ügyet" és elfogadja a másságod. Ha ismét felhozod akkor azt hiszi újra akarod tekerni a lemezt és akár zaklatásnak is veheti "bocs haver megmondtam hogy NEM".
2021. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most várj. Tudja a lényeget, ha akar valamit lépni fog. Ha nem történik semmi, akkor próbálj túl lépni rajta, és csak barátként foglalkozni vele.
2021. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
3: Nem olvastam sehol, hogy NEMet mondott volna.
2021. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3. Nem mondott olyant hogy nem,nem tűnt úgy, hogy zavarja. Viszont a 2. Felében teljesen igazad van, rá hagyom, ő dönti el, hogy mi lesz.

#4. Teljesen igazad van! Így fogok tenni. Köszönöm az értelmes válaszokat:)

2021. nov. 30. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
arra vigyázz, ha neked érzelmeid vannak, ő meg pl. kíváncsiságból megy bele, az rosszul sülhet el.
2021. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ő nem olyan, határozott ember. Nála ha valami igen az igen,a nem nem.

Gondoltam el mondom, picit többet tudtok:D

2021. nov. 30. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, érlelődjön benne a kérdés.

Ha olyan határozott, akkor ebben még nem tudott dönteni, ezért nem mondott konkrét igent, vagy nemet.

Semmiképpen ne erőltesd a válaszát.

(Azért, ha választ várnál, akkor csak burkoltan, olyan mellékesként beszélgetés alkalmával megjegyezhetsz olyanokat, hogy pl. ez, vagy az a srác tetszik neked. Érezze, hogy nem csak Ő körülötte forog a világ. De tényleg legyél óvatos!)

2021. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!