Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak, hogy ne álljon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne álljon fel a masszőrnél a farkam?

Figyelt kérdés

Eddig mindig nőknél voltam, ott nem történt semmi. Viszont pár nap múlva megyek egy férfi masszőrhöz, és attól tartok, hogy erekcióm lesz. Mit tudnék tenni, hogy ne történjen semmi?

20F



2021. dec. 3. 10:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Ja, oké! Azt a részt átugrottam. :)
2021. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

Előfordul a heteróknál is,

Ne foglalkozz vele

Természetes dolog.

Masszőr se fog.

2021. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Igy van az elöttem szólóknak van igaza. Én is masszőr vagyok (férfi) ezt tanultuk hogy ha nem is nyúl olyan helyre az ember akkor is előfordul hogy merevedese lesz a pasik nagy reszénél a nőknek meg nedves lesz, mert elvezik hogy lazithatnak és jól esik nekik,hogy dolgozzák a hát vagy más izmaikat. Ez egy termeszetes jelenség. A női masszőröknél ritkabban fordul elö mert ők nem tudnak olyan erőt gyakorolni az izmokra mint pl egy ferfi kez. Náluk is elő fordul de ritkabban.
2021. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt merevedésem. Észrevette de diszkréten kezelte
2021. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

Kár, hogy nem vagyok masszőr.

Én nem bánnám ha fel áll 😁

2021. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyik volt barátnőm mesélte, hogy az egyik barátnője elélvezett a masszőr kezei közt, de nem adott ki hangot, hogy a masszőr ne vegye észre. Na, jah! A masszőr biztos nen vette észre! :D


Én meg mit nem adnék, hogy egy masszőz megmasszírozzon és kezelje is az erekciómat, ha éppen úgy adódna. :D

2021. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj emiatt.

Szerinted heteró masszőr csajoknál pasiknak nem áll fel?

Szerintem a pasi masszőr sem fog fennakadni rajta.

Vannak olyan emberek akik nagyon érzékenyek az érintésekre, sőt ha egy olyan hetero pasi megy pasi masszőrhöz aki már régen volt csajjal, szerintem attól is feláll nekik, ha csak megsimogatják őket.

Ciki vagy nem ciki, ez van.

De ha teljes meztelenre vetkőzől is, kérhetsz egy kisebb kéztörlő méretű törölközőt amivel letakarod a szerszámod, legalábbis jobb helyeken így szokták.

2021. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Nagyanyádra gondolj, nekem mindig beválik. Még egész kiskoromban rányitottam, mikor öltözködött és azóta mindig azt a képet idézem fel, ha fel akarna állni de nem szabad neki. Mindig beválik.
2021. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ki is verné neked, inkább mutasd meg neki hogy áll.
2021. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog meglepődni,természetes reakció!

Nem mondom,h minden alkalommal ,de sűrűn feláll a farkam

2021. dec. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!