Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tóth Dávid (Nagy Ő) bejön nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Dávid (Nagy Ő) bejön nektek?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon lennék szívesen a lányok helyében..
2021. dec. 7. 17:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
85%

"az vagy irigy, vagy fele ilyen pasas se piszkálta még meg..."


Vagy egyszerűen nem mindenki hímringyó és vágyik ilyen alkatú emberre. Számomra egyszerűen rusnya az arca. Nyilván kapcsolatban nem csak azt nézném, de mint kalandra, biztos, hogy kukában landolna. Fel kell fogni, hogy nem mindenkinek egyezik meg az ízlése.

2021. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
megnézném hányan dobnák ki, ha ott állna előttük meztelenül keményen..
2021. dec. 7. 21:28
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
A #11 nem értem mit hímringyózik azokra, akiknek bejön. Nem találom a logikát a kettő között.
2021. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
8%

"vagy fele ilyen pasas se piszkálta még meg"


Hát ebből arra lehet következtetni, hogy a k*rvulás menő ennél, aki ezt írta. Vagy nem értem, hogy milyen logikát keresel. Eléggé érthető szerintem.

2021. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha van aki szeret az biztos nem az eszedért teszi 14-es... nyomatod továbbra is ezt a kurvulás dolgot. Mindegy, nyomassad :D
2021. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

De akkor meg ne írj butaságot. :D Vicces, hogy az ír ilyet aki a saját írását nem tudja értelmezni.


"vagy fele ilyen pasas se piszkálta még meg"= ezek szerintem az a norma nálad, hogy ilyen pasasok matassanak benned(méghozzá sok). Akkor ez mi, ha nem k*rvulás? Mindegy, részemről lezártam. :D Máskor értelmesen írj le egy mondatot, ha nem ezt értetted ezalatt.

2021. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a válaszoló vagyok, de nem baj.
2021. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
84%
Kimegy
2021. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

bartánőm volt vele és tud kefélni :)

nekem bejön a teste és a pasi

2021. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre jó pasi,de olyan langyinak tűnik.
2021. dec. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!