Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem engedte gumi nélkül pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedte gumi nélkül pedig mutattam neki negatív teszt eredményt (júniusit), ezért szex előtt felöltözött és elment. Csak szerintem nem volt korrekt?

Figyelt kérdés
Ő gumival szerette volna, én viszont gumi nélkül, mutattam is neki júniusi teszt eredményt, azóta nem voltam senkivel, mégsem engedte gumi nélkül.
2021. dec. 26. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"azóta nem voltam senkivel"


Én sem. Sőt, soha. Nem is láttam még f*szt!

(bizonyítsd be az ellenkezőjét!)

2021. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nézd ha ő gumiba akarja akkor abba kell... Igaza volt. HA friss lenne a teszt és már ismerne egy ideje akkor jogos lenne a bajod. De így mondhatsz bármit. Mondjuk nálam eleve aki gumi nélkül akarja azt üzeni hogy mindenkivel úgy akarja azaz egy fél éves teszt semmit se bizonyítana nekem nála.
2021. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt.Fél év nagy idő.....

Nálam gumi még kapcsolatban is volt.Nem bizalmi,hanem tisztasági okból.

2021. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél év elteltével bármit bepuszilhatsz, szóval igaza volt.
2021. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De tényleg nem voltam azóta senkivel.
2021. dec. 26. 10:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te lehet hogy tényleg nem voltál, de a bizalomhoz idő kell.
2021. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Sokan félnek,pedig hust a húsba az az igazi.
2021. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

Én simán engedném gumi nélkül olyan fiúnak, aki tetszik is.

36f

2021. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Teszt de mire? Összes HPV, herpesz, tricho, clamydia, tripper, ureoplasma, hiv, hepatitisz b, hepatitisz c stb stb? PCR vagy tenyésztés?


Seggből vagy szájból, húgycsőből?


Húgycső negatív kankó lehet a seggben pozitív vagy a torokban.


Gomba is ahány féle annyiféle teszt kellene,


Ezeknek van ablakperiódusa is, tehát ha benned van sem dobja ki a teszt néha.


Szóval gumi nélkül engem még csak leszopni sem lehet és mutogathatnak akármilyen tesztet akkor sem.


Arról nem is beszélve hogy sokan egy rutin vérképet is tesztnek hisznek és ha az jó akkor nincs semmi bajuk... xd

2021. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a gumis srácot.

A teszt nem bizonyítja azt, hogy mikor készült, akkor megvolt-e a 28 napos ablakperiódus, mert akkor lehet álnegatív is az eredmény.

Az sem mindegy, hogy gyorsteszt, vagy a másikról van szó.

A gyorsteszt nagyon érzékeny, lehet álnegatív és álpozitív eredmény is, gyorsteszt után érdemes normál hívszűrésre is elmenni.

Ez a teszt azt bizonyítja, hogy hív negatív voltál legfeljebb 1 hónappal a teszt előtt.

Aki nekem gumi nélkül ajánlja fel magát, sőt ragaszkodik is hozzá, az nekem eleve gyanús, ahogy más is írta, azt az érzést kelti bennem, hogy mindenkivel gumi nélkül szexel.

Ha gumi nélkül szeretnéd, keress olyan partnert aki szintén így szeretné, de ne legyél naív.

Egy fórumon olvastam ahol hetero prostikat beszéltek ki a kuncsaftok, ha dobsz rá +1-2 ezret a tarifájára, bevállalja gumi nélkül is az akciót.

Szerinted ki kockáztatná az egészségét 1-2 ezer forintért? Akinek nincs vesztenivalója.

Volt olyan kuncsaft aki azt hazudta a csajnak, hogy ő hív+, így is benne lenne-e gumi nélkül? Erre rávágta a prosti, hogy nem gond, mert ő is az.

Nesze neked bizalom :)

2021. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!