Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy történt meg életek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Everlight kérdése:

Hogy történt meg életek legjobb szexe?

Figyelt kérdés
Hány évesen,

2021. dec. 26. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Tíz évvel ezelőtt egy 34 éves sráccal. A legérzékibb, legszuperebb volt vele,egész életemben.

Sajnos, nem lett kapcsolat belőle, a távolság miatt....

Ma is bánom,de nem volt mit tenni.


53 f

2021. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem életem legjobb szexe (inkább együttléte) szex nélkül lett.

A srácot csak szoptam, és kiverrük együtr, de olyan érzéki volt, és cuki és olyan jó volt a hangulat, hogy egy dugás sem volt annál jobb.

2021. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, 20 éves.
2021. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődve várom a többi választ! 😀
2021. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Állandó szexpartnerrel egy szép este. Kb. 4-5 órát töltünk el együtt mindig, romantikusabbat el sem tudok képzelni, csak kívánni bárki másnak. Kapcsolatot sajnos nem akar. :(

33f

2021. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyönyörű sráccal, ő 20, én 24
2021. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt ismertem meg. Első élmény. A srác nagyon cuki volt. Nem volt se helyes, se izmos de aranyos igen. A végén fél órán át bújtunk. Ölelt, szeretgetett és nagyon szép farka volt. Később is ugyanezt az élményt kaptam tőle. Na de a csúcs az volt mikor egyszer dugott és közbe elélveztem. Ez eddig a legemlékezetesebb élmény számomra. Lehet magára ismer mert azt mondta neki is emlék hisz ritka az ilyen.
2021. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh az kimaradt, hogy 19 voltam ekkoriban.
2021. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!