Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy fiú melegnek tűnik, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú melegnek tűnik, de nem vagyok benne biztos, akkor hogyan tudnám kipuhatolni, hogy az-e? Mit kérdezzek tőle, ami nem kínos? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Szóval mi az a kérdés, amit feltehetek, ami olyan, hogy "tud úgy csinálni", mintha nem értené a kérdést, ha mondjuk nem akar rá válaszolni, mert azt mégsem kérdezhetem direktbe meg, hogy "Ne haragudj, de ugye jól érzem, hogy meleg vagy?" Ne aggódjatok, én is meleg vagyok, szóval nem akarok senkit bántani, csak ha mondjuk tetszik nekem egy fiú, vagy legalábbis szeretnék vele jóban lenni és szerintem ő is meleg, de nem vagyok biztos benne, akkor hogyan puhatolhatnám ki, hogy ő is az-e?

2021. dec. 27. 05:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Kérdezd meg, hogy leszophatod-e. Ha belemegy tuti meleg.
2021. dec. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha te is meleg vagy, akkor neked ezt tudnod kellene. Én heteró vagyok és még így is sokszor meg tudom állapítani ki meleg és ki nem. Ha nagyon nem vagyok benne biztos akkor a csajokra terelem a témát és azonnal kiderül az identitása.
2021. dec. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk nem szép dolog, mert kínos helyzetbe hozod. Ezt velem is sokszor csinálták, úgyhogy tudom. Amúgy meg, ha heteró vagy, akkor miért érdekel, hogy valaki meleg-e vagy sem? Az meg csak egy sztereotípia, hogy a melegek mindig észreveszik egymást. Akin észreveszik, azon a heterók is észreveszik, akiken meg a heterók sem, azon a melegek sem. Jó, nyilván van kivétel, de az esetek nagy részében így van szerintem.
2021. dec. 27. 06:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A hetero a sztereotípiák miatt gondolja valakiről azt, hogy meleg valaki. Közben meg csak magas hangja van, úgy viselkedik, de közben meg annyira hetero, mint ő. Van a melegek egy részének olyan tulajdonsága, hogy felismeri a másikban ezt. Sajnos nem mindenkiben létezik. Pedig mennyivel könnyebb lenne.
2021. dec. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetünk a szexről és megkérdezte,hogy csináltam e már a saját nememmel? Több hasonló eset is volt,nyilván nem ugyanezekkel a szavakkal.
2021. dec. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok beszélgetés, barátkozás!

Ha már jól megismertétek egymást, ha barátok lettetek, akkor lassan rá lehet térni kényesebb kérdésekre. Csak lassan, folyamatosan lehet ezt megtenni, hogy ne nyomulós látszata legyen a dolognak.

2021. dec. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 sztereotípiák félrevezetőek, pl rólam meg nem mondanád, tipik férfi kinézet, "férfias" hanglejtés, átlagos gamer stb.


Középsuliban még évekkel ezelőtt volt egy srác akit mindenki melegnek hitt mert szerette a divatot, megvolt ez a sztereotípikus beszéde és társai, egyetemen ő volt az aki kb hetente más csajt vitt haza.


Sztem beszélgetni kell, ha komfortos vagy a dologgal akkor érdemes tudatni h te meleg vagy mert én pl random embereknek nem szoktam mondani csak barátoknak szoktam mondani mikor már megismertem őket, de ha más közli akkor én is komfortosabb vagyok elmondani.


Instáját csekkolhatod esetleg, sok meleg követ férfi modelleket és társai

2021. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizony a sztereotipiák megtévesztőek, ahány meleggel, biszexszel találkoztam, mind más vonz megjelenésre, sokukról meg nem mondanám, hogy mi az orientációja.


Kérdező, egyre elmélyültebb beszélgetés során, csak kialakul köztetek valamiféle bizalom, és pl a homofóbiára terelheted a témát, hogy "te mit gondolsz a homofóbiáról, szerinted se korrekt, ha valaki utál valakit pusztán a nemi orientációaj miatt?"

Szerintem egy ilyen kérdés korrekt is, nem is árulkodó, akkor is, ha ő hetero volna. De ezen keresztül talán kipuhatolod, hogy meleg=bi vajon.

2021. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
GayDar off
2021. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen soha nem lehet tudni senkiről, hogy meleg-e vagy sem, hisz nincs ráírva senkire. Tudom, mert én is futottam bele olyanba, akiről megmertem volna esküdni, hogy meleg, közben full heteroszexuális volt. De fordítva is történt meg velem. Olyan srác kezdett ki velem és voltunk később néhány hónapot együtt, akiről álmomban sem gondoltam volna, hogy meleg.


Persze később elváltak útjaink, mert ő beakart olvadni a többségbe, vagyis inkább a családja által elvárt életet próbált meg élni. Bár gyermekei, unokái lettek viszont sosem volt boldog, mert nem a saját életét élte.

2021. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!