Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek! Bejön, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek! Bejön, ha ilyen egy passzív?

Figyelt kérdés

Egyik barátom szerint azért nem volt még semmilyen szexuális tapasztalatom, mert a külsőm egyáltalán nem megnyerő az aktív feleknek.


Sokáig azon a véleményen voltam, hogy hülyeségeket beszél és inkább ráhagytam, de már 19 éves vagyok és mindig érintetlen. Kezdem azt hinni, hogy neki van igaza.

Szerintetek is?


Külsőm:

-175 cm magas vagyok, kb 65 kiló.

-Nem vagyok kifejezetten izmos, de akad azért az is. Inkább soványnak mondanám magamat, de nem véznának, van normális fenekem is.

-A hajam szőkésbarna, göndör, most kicsit hosszabbra van hagyva, de csak épphogy a szememig ér le.

-A szemem mélybarna (Ha rásüt a napfény, méz színű lesz, ezt én kifejezetten szeretem, de a haverom szerint furcsán nézek ki olyankor...)

-Kissé csálék a fogaim, de cserébe szép fehérek, és mind egészséges.

-Az állam vonala nem kifejezetten éles, inkább lágyabb, ami szerinte ugyancsak előnytelen.


(Egyedül két dolgot tudott pozitívként megemlíteni: 1. Grübedlim van ha mosolygok 2. Puha bőröm van)


Én eddig azt hittem, hogy nincsen semmi gond, hiszen nem affektálok, nem is nyávogok, semmi.

De most már nem vagyok biztos benne, hogy jól gondoltam. :(


Aktívak, szerintetek is igaza van a heveromnak? Nektek milyen tulajdonságú egy vonzó passzív?



(Kérlek írjatok egy kort is ha válaszoltok)


Köszönöm és bocs, hogy ilyen hosszú lett!



19/f/p



2021. dec. 29. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek alapján bejössz


24 bi aktív

2021. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is!

44 dom aktív ffi

2021. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is bejönnél. Igaz nekem első lenne sráccal. Bi aktív 29
2021. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég fura, hogy ilyeneket mond a barátod, hiszen teljesen normális az alakod is! Különben is mindenkinek más jön be, nem lehet általánosítani. Az elmondottak alapján pedig teljesen szimpatikus vagy.

Én nem venném figyelembe amit beszél. 19 évesen pedig egyáltalan nem gáz, hogy nem voltál még senkivel. Nehéz normális partnert találni de nyugi semmi gond nincs veled, sok sikert! ;)

23 aktív

2021. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm .....szerintem sincs semmi baj veled!46a
2021. dec. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Túl alacsony vagy
2021. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BB_ ***** válasza:
100%
Jól nézhetsz ki. Szerintem a barátod csak féltékeny, lehet nem meri elmondani nyíltan az érzéseit irántad, ezért azt akarja megakadalyozni, hogy ismerkedj mással.
2021. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tuti srác lehetsz pedig, semmi baj a külsőddel!

49, aktív.

2021. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond nincs veled, aranyos fiú lehetsz
2022. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Küldj képet aztán megmondom
2022. jan. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!