Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagy méretű aktív srácok mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy méretű aktív srácok mit szerettek jobban szopatni vagy dugni? Hová élveztek?Én szeretem a számba kapni a végén.

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szopatni is jó, de azért dugni az igazi. Ha dugok, akkor lehetőleg fenékbe is megyek el.
2022. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szopatni, meg az úgy az elején van aztán izgatnak a reakciók amikor előveszem:D
2022. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elejen szopatni, majd fokozatosan egyre kemenyebben dugni.
2022. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Még sosem csináltam de nagyon szívesen bekapnék egyszer egy hatalmas szerszámot. Minimum 20 cm. Azok annyira fel tudnak izgatni..
2022. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szopatni, dugni nem szoktam.
2022. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gaben32 ***** válasza:
100%
En is imádok szopni nagy vaskos farkat. 30p
2022. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugni jobban szeretek, de előtte a szopás is jó bevezetésnek. A fenékbe szeretek elmenni.
2022. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen dugni, mégis csak férfi vagyok és az ad teljes kielégülést ha berakom. Nem teljesen értem azt akinek elég csak az orál. Előjátéknak oké, de hogy mindig csak az.. Egyébként popsiba szeretek leginkább élvezni, de ha mehet szájba, az sincs ellenemre. 24/F
2022. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!