Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 30 év körüli pasi, aki még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli pasi, aki még teljesen szüz, nem volt lánnyal és pasival sem? Mást is vonzanak az ilyen aktivak? Izgat, hogy én vegyem el egy srác szüzességét akár csak orálisan is :)

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 17:59
 1/6 Gaben32 ***** válasza:
92%
Engem nagyon izgat. 30vagyok.1eve voltam ilyennel. Ő 24 volt
2022. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez mindegy. Bár nemrég megtalált egy szűz srác, úgy fest, teljesen az. Csak legyen alapból érzelmi rezonancia, összhang, akkor mehet az orál, bármely szerepben. A kinézete is majdnem mindegy a partnernek, de azért 50 alatt legyen, mint én. 100kg határeset, felső határ. Én meg vékony testalkatú vagyok. Gyms.
2022. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*úgy értem, 50 éves kor alattival és 100 kg súly alattival.
2022. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az en szuzessegemet is elvehetne mar valaki! :D 22/f/p
2022. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem vonzana a szituáció. Az olyan partnereket szeretem, akinek van tapasztalata, és tudja mit akar és mit szeret. A kezdők alapból sokszor bepánikolnak és eltűnnek a találkozó előtt.


26/F

2022. jan. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a kezdők tűnnek el,10 -ből 8 nem tudja,mit akar.

Kiveri otthon és elmegy a kedve.

2022. jan. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!