Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok ti is kaptok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok ti is kaptok pénzes ajánlatokat a társkeresőkön? Elfogadjátok?

Figyelt kérdés
Ha elfogadtad mi miatt? Engem a kíváncsiság hajtott.
2022. jan. 9. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Most itt vársz megerősítést, hogy nem gáz ha eladod a tested? Megnyugtatlak, nagyon gáznak érzem
2022. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én is elítélem! Vagy inkább megvetem!
2022. jan. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
En ha olyan hangulatban vagyok, elfogadom a penzt.
2022. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha elfogadsz pénzt, kicsit más, mintha előre eladod magad... Kicsit...
2022. jan. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bulihelyen volt ramallva egy srac es par pia utan penzert lecumiztam
2022. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem izgat senki véleménye szóval kár a gőzért :)
2022. jan. 11. 18:01
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Akkor minek tetted fel a kérdést, ha most megsértődsz?


Csak nem azért, mert megerősítést vártál? Tudod, lesz még az életben sok olyan eset, amikor nem értenek veled egyet!


Elkényeztetett kisgyerekként nőhettél fel!

2022. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A sértettség akkor lenne jogos ha én is minősítgetnélek téged de nem tettem. A kérdés nem rólam szól hanem a jelenségről. Azért írtam le hogy én mit tettem hogy esetleg aki szintén az ne érezze úgy hogy elítélem ezért. Nem ismeri senki az okokat pl…
2022. jan. 12. 16:15
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon is számít, hogy te kit ítélsz el, kit nem! Kinek képzeled magad?

Miért gondolod, hogy másokat érdekel a te véleményed, miközben te a másokét elutsítod?

2022. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!

Zseniális ahogy cseszed valaki agyát azzal, hogy feltettél egy kérdést de a véleménye nem érdekel :D Én eskü élvezem, hogy felhúzta magát rajta és ahogy írtad minősítget mert már csak az maradt eszközként de nem éri el a célját. :D


Kicsit irigyellek érte, hogy ilyen jól tudsz bánni egy ilyen emberrel. Szerintem senkinek nincs joga ítélkezni hogy elfogadtad a pénzt. Hiszen a te életed. Nem ártottál neki se másnak vele. Ergó nem látom azt az okot amiért bárkinek is köze lenne hozzá. Lehet más a véleménye de nem ítélkezhet.


Amúgy én is kaptam már ajánlatot.

2022. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!