Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 2022-ben mi a legjobb lehetősé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Waswas kérdése:

2022-ben mi a legjobb lehetőség arra, hogy egy normális meleg kapcsolatot tudjak találni?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves jóképű, jó testű srác vagyok és még egyetlen egy olyan fiúval sem találkoztam (korosztályomból), akivel tényleg bármit is lehetett volna "kezdeni". Egyszerűen már ötletem sincs, hogy mit próbáljak ki. (Szóval, aki úgy érzi,hogy normális és jóképű az írjon. xd) Viccet félre téve, tényleg kíváncsi vagyok a válaszaitokra.

2022. jan. 14. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Látszik hogy nagyon felületes vagy. "Jó testű, jóképű." Lehet hogy nem csak a külsöte kellene utazni hanem a belsőt is figyelni. És ez rád is igaz, lehet jól nézel ki, de belül egy krumpli vagy. 😀

No offenz, de azért gondolkodj el ezen.

2022. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Írtam privátot :)
2022. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Velem is pont ugyanez a helyzet...

Fogalmam sincs, hogy mit és hogyan kéne, hogy normális kapcsolat lehessen belőle. Tapasztalataim szerint mindenki csak alkalmiban van benne, engem meg az nem igazán érdekel. Főleg nem első alkalomra.


19/p

2022. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%
Az egy dolog, hogy jól nézel ki. Mai világban elterjedt az a sztereótípia, hogy a melegek csak a szexre mennek. Lehet az a probléma, hogy nyomulós vagy azokkal, akik neked tetszenek, vagy csak szimplán unalmas, és nem tudod felkelteni az kinézett férfi figyelmét.
2022. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van és ezt vallom én is. 🙂 Viszont, nem azért nem találok,mert ne lenne jelentkező, hanem az a probléma, hogy nincs egy normális sem. A jóképű, jóstestű jelzőt csak azért fűztem hozzá, ha esetleg valaki más is ilyen jegyekkel bírna.... értitek. Elsősorban én is a szellemi, illetve lelki értelmiségét/erejét ragadom meg egy-egy embernek, de afölött sem mehetünk el, hogy a külső jellemzők is nagyon fontosak. Közhelyes tudom, de "Külső megfog, a belső megtart."
2022. jan. 14. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Akár hetero akár biszex akár homo kapcsolatról van szó ha nem találsz "normális" embert akkor az nagy valószínűséggel a te hibádból fakad a dolog.


Tinder tele van olyan csávókkal akik kiirják hogy hosszútávút akarnak majd a fotóikon alsonadrágfotók és társai vannak. Persze hogy mindenki ONS-t fog akarni tőlük mert ezt mutatják magukról.


Az egyszerű módja annak hogy ne szexkapcsolatod legyen az az hogy nem a szexre mész rá. Azaz egyrészt normális profilod van, próbálkozol normális beszélgetéseket összehozni és nem snaptchaten dickpickeket cserélni. Aztán pedig elmenni egy kv ra és társai. Akik csak szexet akarnak azok gyorsan ki fognak esni és ha jó a hozzáállásod neked is akkor bőven lesz olyan aki tényleg normális kapcsolatot szeretne.

2022. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Axelmiller válasza:
100%
Kedves Waswas miért nem tudsz választ adni? szerintem tudod ki vagyok
2022. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!