Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 45 felett van esélye az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 felett van esélye az embernek melegként?

Figyelt kérdés
Már most parázok mi lesz velem öregen…

2022. jan. 14. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Van, de ilyenkor már lehet ideje lenne kapcsolatot, hogy legyen kivel leélned az életed.
2022. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Esély az mindig van. Habár a kor előrehaladtával egyre kevesebb sajnos.
2022. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként szerintem pontosan ugyanannyi, mint heteróként.
2022. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha nagy a farka az embernek akkor akárhány évesen is sok esélye van.
2022. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ilyen korban? Hol is derült ki a korom? :D Mert nem írtam.
2022. jan. 14. 14:57
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem nagyon, és ezt te is nagyon jól tudod. Pár fiatal gyökeret még megdughatsz, de téged már senki se akar majd megtudni.
2022. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
40 körül voltam, mikor barátok lettünk egy velem kb. egykorú férfivel. Tíz évig jól megvoltunk, aztán vége lett. (Nem otthagytuk egymást.) Akkor kb 50 voltam, így úgy gondoltam, ez a dolog szép volt, jó volt, ennyi volt. Így aztán könnyed, felszabadult lettem. Aztán összejöttünk egy harmincas sráccal. Az is már tart vagy tíz éve. ez lehet kivételes eset, lehet, hogy nem. Nem tudom. Nekem így alakult.
2022. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Jelenleg a huszonéveseknek sincs semmi esélye, mert úgy viselkednek a melegek, ahogy.
2022. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

A 7-esnek kivételesen nagyon nagy szerencséje van.De valami hatalmas szerencséje.

Már az, hogy tíz éve van egyutt valakivel...ez is egy csoda,egyáltalán az emberi kapcsolatokban.

Annak ellenére,hogy sokan szeretnénk párt,társat - nem szexre -, de többen vagyunk,akik csak álmodozhatunk.Ha pedig volt társunk, az sem tartott max 2-3 évig.

Bizony,jó lenne. Mert nem minden 40 feletti lerobbant és nem mindegyik a fiatalokat hajkurássza.

Négy éve lettem elhagyva, két év után jöttem helyre lelkileg,de azóta sem sikerult kapcsolatot alakítani. Hát ez van, elengedtem, és megszoktam az egyedullétet. Az utcákon járva látom, nem vagyok ebben egyedul.Rengeteg a magányos, szomorú ember - nemcsak a melegek között.


Ezért is jó volt olvasni a 7-es hozzászóló sorait, akinek innen is nagyon sok boldogságot kívánok életében , a párja oldalán.


53F, Bpest

2022. jan. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Alkalmi akad még 63 évesen is.
2022. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!