Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt részetek melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt részetek melegként viszonzott "tinédzser kori szerelemben"?

Figyelt kérdés
Én akkoriban mindig csak álmodoztam meg nézegettem azokat a fiúkat, de sosem lett belőle semmi. Van kinek ez összejött kamaszként? Mesélne róla?
2021. dec. 31. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Én csak becsapást éltem át. Volt egy nagyon magas nagyon helyes nagyon szép fiú a házban. Sokat volt egyedül mert elváltak a szülei és anyuka sokat dolgozott. Sokszor áthívott gépezni. Egyszer bevallottam neki, hogy mi a helyzet. Azt mondta nem gáz. Majd pár nap múlva azt mondta ha akarom kipróbálja velem de csak ha mindent megteszek amit kér és akkor teljesül amit én kérek.

Én azt akartam, hogy öleljen meg, simogasson, szeretgessen és csókolózzon velem. Én 14 voltam. Ő 19.

Azt mondta oké ha szexelhet velem és mindent megtehet amihez kedve van.

Konkrétan megdugta a számat de lenyomta mélyre és lent tartotta hiába fuldokoltam. Néha megállt és kérdezte bírom-e. Mondtam, hogy annyira nem. Mondta, hogy ha akarom amit ígértem akkor végig csinálom. Kb 15 perc után tele élvezte a számat. Ezután sírva fakadtam mert az egész felkavart. Főleg a szájbaélvezés amiben elkezdtem fuldoklani. Rengeteg spermája volt. Megölelt és megvigasztalt. Haza mentem. Másnap beszéltünk újra róla. Azt mondta mivel megszakadt a dolog nem adja meg amit kértem de ha megismételjük akkor igen. Megismételtük. Akkor is rossz volt és akkor az arcomra élvezett mert mondtam hogy a múltkori fuldoklás után kizárt más.

Nos maga az élvezés kb 30mp volt nála. Ha 8x nem spriccelt akkor egyszer se. Nagyon megalázónak éreztem.

A simi, ölelés végül megvolt és a bújás is de csak 5 perc és semmi szeretet nem volt benne. A csókra azt kérte legyen másnap. Mikor szóba hoztam azt mondta azt csak akkor ha megdughat és közbe. Nem mentem bele mert éreztem hogy becsapna. Amúgy az a durva hogy annyira szerelmes voltam belé hogy ezeket mind megbocsájtottam és csak örültem ha vele lehettem. Később még párszor volt hogy kivertük együtt. Pontosabban én vertem neki ő meg az én élvezésemhez mindig mondta hogy nincs kedve de simogat. Hát simogatott közbe de nem volt benne semmi jó. Egy alkalom volt, hogy ő verte ki előbb nekem és be is kapta picit de tényleg csak picit. Gondolom ekkor valami bi vágya volt és próbálta de lehet nem jött be neki vagy nem tudom.


16 évesen aztán jött az első partnerem és onnan többé nem mentem a sráchoz mert rájöttem csak kihasznál. Illetve arra is hogy aktív vagyok.

2021. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

hát ez tök szomorú hogy vannak ilyenek. :/

én is ilyen gyengéd dolgokra vágytam volna, de biztos heterók voltak, mert egyikük se vette a lapot, mikor burkoltan próbáltam közeledni.

2021. dec. 31. 09:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy izmos osztálytársam. Mellettem ült 2 órán. Néha megfogta a lábam. 7 fogás, stb. Nagyon bejött de azt hittem csak játszik velem. Aztán egy osztálykiránduláson egy szobába kerültem vele. Csak ő és én. Mikor fürödtem bejött ő is. Mintha fogat mosna. Kérdezte zavar-e ha meztelen alszik. Ilyesmik mentek. Aztán este már fogmosás volt, stb volt. Kérdezte nem szoktam-e este kiverni? Mondtam, hogy nem. Ő igen. Zavarna engem? Mondtam, hogy nem. Az ágyak egymás mellett voltak mint egy francia ágy csak két külön ágy mert a szoba fura alakú volt így csak így fért el. Elkezdte verni majd megfogta a lábam. Elindult a keze fentebb. A farkamig. Az természetesen állt. Ekkor felém hajolt, megcsókolt. Innen meg a fantáziádra bízom. Volt barátnője és még mellette is gyakran "korrepetáltam" őt.
2021. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah és az osztálytalinkon 2019-ben az ex csaja valahogy szóba hozta hogy a Laci nem is érti miért volt olyan rossz matekból hogy folyton korrepetálni kellett. Hát majdnem felröhögtem. Nem is mertem ránézni. Sajnos az izomból zsírizom lett és a feje is ronda lett.
2021. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is bevallottam egy e-mailben a srácnak. Másnap a WC-n leszophattam a lyukasórában. Azt mondta hogy soha nem mondhatom el senkinek. 2 ilyen alkalom volt de csalódás volt a farka meg az egész szitu hisz nem arra vágytam hogy egy egyszerűen csak üríteni járjon hozzám. Plusz ronda volt a farka és keserű a spermája. Így 3. alkalom végén közöltem, hogy nem akarom. Még párszor próbált kedves lenni hátha úgy benne vagyok, de nem voltam benne.
2021. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem két nagyon nagy szerelmem volt, az egyik általánosba, a másik középsuliban. Mindketten velem egy korúak voltak. Mindig arról ábrándoztam, hogy legalább ha más nem a feneküket, fütyijüket megleshetném egyszer. Az általános iskolainak, talán 1-2x láttam a fenekét, de a másiknak azt sem.
2021. dec. 31. 10:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátomnak meséltem el hogy tetszik a haverja. Nem tudtam, hogy a legjobb barátom nem a barátom. Ugyanis a haverjával együtt kezdtek szivatni. Leveleket írtam a srácnak ő meg átadta és jött válasz. Zsombi előadta hogy van egy titka és nem meri elmondani de fiúkkal kapcsolatos és hogy ez a focicsapatba olyan kellemetlen. A lényeg hogy írtam, hogy nekem is. Majd megbeszéltük hogy találkozunk. A találkán ő és több barátja vártak. Kiröhögtek és leb-ziztak. Köztük a legjobb barátomnak hitt srác. A sors fintora, hogy az ott lévő srácok közül volt akivel később a rómeón összechateltem.
2021. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Mikor gimis voltam a gólyatáborban segítettem. Az új srácok közt volt egy fiú. Nagyon szép szemei voltak meg helyes volt. Igyekeztem vele csinálni a feladataim. A suli kezdés előtt megbeszéltük, hogy szívesen segítek neki ha van valami. Hát volt valami. Segítséget kért a könyvekhez. Én 17 voltam ő 14. De már az invitálás is gyanús volt. :) De mivel nem tudta rólam senki és még féltem (a mai napig nem kezdeményeznék ha nem fix) ezért hagytam a dolgot. Na de hazavittük a cuccait. Kiderült, hogy tök egyedül van ma otthon estig. Nincs kedvem maradni? Hát volt :D Meleg volt. Kérdezte zavar-e ha ő csak egy alsóban lenne. Nem zavart. Pucsítva vette fel a könyveket és hátra nézett, ilyesmi. Aztán egyszer csak beszélgetés közben közel hajoltunk egymáshoz. És ott volt a pillanat. Tudjátok szerintem mire gondolok. Megcsókoltuk egymást. Innen már csak pillanatok kérdése volt hogy lekerült a ruha. Orálisan kényeztetett. Hát isteni volt. Utána beszélgettünk és kiderült hogy ő 12 évesen kezdte egy osztálytársával. Így volt rutinja úgymond. Ugyanis a sráccal folyton együtt tanultak. Így sajna nem én voltam neki az első, bár análban igen, ami a másik srácnak nem jött be így sose volt. Hát velem volt. Aztán végül amúgy 1,5 évig jártunk össze. Míg meg nem tudta, hogy mással is ismerkedek és ki nem borult. Ő azt gondolta mi járunk vagy ilyesmi. Én ezt nem tudtam. Pár évvel később egyszer véletlen találkoztunk. Leültünk és megbeszéltük. Azóta már Németországban dolgozik. Most így felidézve is nagyon szép emlék. Rá is írok, hogy BÚÉK! :D
2021. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a szerelmem sajna heteró volt. Azonban a legjobb barátnőm járt vele. Mindent elmesélt. Kiderült a srácnak fitymaszűkülete van, nagyon hamar elélvez és kb 12cm a farka. A barátnőm 2x szexelt vele de az elsőn csak a srác elégítette ki őt nyelvvel. A másikon került elő a szűkületes mini. Hagyta, hogy megdugja de másnap inkább szakított vele mert undorítónak találta a szűkületet.

Ezek után hogy elmesélte az egész srác lett gáz. Pedig tényleg helyes volt.

2021. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Sajna nem, de egy érdekes élmény jutott. Osztálykirándulás volt és hát közös zuhanyzó.:) Hát ott láttam mindenkit meztelen, de ez még nem volt semmi. 2 nap este kicsit már ivott a többség. Hát jött a közös matyizás ötlete valakitől. Amikor az osztály legvagányabbja és a haverja elővették szép lassan mindenki elővette. Volt aki kiment pont fürdeni inkább. Érdekes volt ki mit reagált. Hát voltak meglepetések. A kiszemeltem farka volt a legnagyobb és bár kb elsőként élvezett el akkorát spriccelt, hogy csak na. Konkrétan ráspriccelt két osztálytársra :D Nagyon vicces emlék. Igaz utána senki nem merte szóba hozni azt az estét. Nekem azért emlékezetes volt látni kié mekkora. Bár a duci osztálytársam képét inkább kivertem volna a fejemből az a test, a farok, stb. Meg az is érdekes volt, hogy onnan hogy elélvezett a legmenőbb srác hirtelen az egész véget ért. Tehát ő kiment letörölni magát és mire visszajött mind elraktuk a farkunkat és ment a piálgatás tovább. Szóval ennyi élményem van de sajna még részegen se volt nyitott semmire mert azért az érettségi banketten bepróbáltam hátha hisz az a méret, az a test, az mind bejött.
2021. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!