Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal srácok mi a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok mi a véleményetek a 30-as korosztályról?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én a 40-es 50-esekre bukom valamiért...
2022. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy én nekem a saját korosztályom jön be

18 vagyok

2022. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy túlságosan nyomulnak a náluk 10-15 évvel fiatalabbakra. Miért nem akkor voltak bátrak, mikor ők is fiatalabbak voltak?
2022. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Lepontozták a hármast. Látszik, sok itt a harmincas egyedülálló kan:D
2022. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

#4: én nem pontoztam, de gyanítom, nem erről van szó. Inkább az arrogáns stílusa miatt.

Mindenkinek joga van a saját preferenciáihoz, akkor is ha a saját korosztályához vonzódik, akkor is ha kicsit (vagy akár sokkal) fiatalabbakhoz/idősebbekhez, de nem illik lekezelően viszonyulni azokhoz, akiknek eltérőek a preferenciáik. Ennyi.

2022. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
3-asnak. Társkeresőn az esetek felében 18-22 évesek írnak rám maguktól (40f vagyok).
2022. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
3-as vagyok. Nem gondoltam, hogy arrogánsan hat a válaszom. Ugyanakkor nekem is megvan a jogom, hogy saját preferenciámhoz mérten válasszak, ami a korosztályom (19-25). Egyéb ismerkedési helyeken fel szoktam tüntetni, hogy 25 a teteje, de rendszerint bepróbálkoznak, hogy "32 belefér?" Hát nem tudom, az olyan főleg nem fér bele, aki nem képes a természetes számokat elhelyezni a számegyenesen, vagy értelmezni a kisebb-nagyobb-egyenlő relációkat. Nincs arrogancia. Puszi
2022. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

#7: némi arroganciával tűzdelt válaszod akkor is az marad, ha az első és utolsó mondataidban azt írod, nem az.

De jó, ne hívjuk arroganciának, legyen pökhendiség? Nagyképűség? Lekezelő stílus? (Nem kívánt törlendő.)

A korrekt az, ha azt írod, neked nem jönnek be az idősebbek, ennyi.

Teljes mértékben jogod van megválasztani, milyen korúakat kedvelsz. Fair. Abban is igazad van, hogy vannak, akik ezt nem akarják felfogni, és ez őket minősíti.

Az ilyen "nem képes elhelyezni a számegyenesen" kiszólások meg téged...

Erre vonatkozhatott a lepontozás, szerintem.

2022. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindenki nyomul a fiatalokra, még középkorúan,vagy idősen sem.

De a 6-osnak igaza van, mert amikor társkeresőn voltam, akkor még 18 éves is írt rám, megsértődött mikor udvariasan elhárítottam.

De sértődött meg ötvenes is,mert ráírtam- hogy merészeltem, hiszen idős vagyok már..?..!


53 F

2022. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Jobban izgatnak, mint a korosztályom 23f
2022. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!