Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalt passzív srácok mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt passzív srácok mi lehet a legjobb méret?

Figyelt kérdés

Szóval már jóideje izgat a passzív szerep is. Amúgy aktív vagyok. Próbáltam már 4-5 sráccal de sose élveztem. Mindig olyan érzés mintha csak WC-re kéne mennem és semmi jó nincs benne. Eddig kis és átlag mérettel próbáltam. Vékonnyal és átlaggal. Na de tegnap egy nagy és viszonylag vastagabb farkú sráccal voltam. Vele is megpróbáltuk.

Nos dugni nem dugott de szép lassan sok sikosítóval becsúsztattam. És mikor bent volt fogdostam a farkát. Nem volt tövig csak kb félig szerintem. És szorongatva a farkát az bennem folyamatosan megdagadt. Közbe pedig lassan verte a farkam. Nagyon jó érzés volt így együtt. Ha nem verte a farkam akkor semmi. De ha verte sokkal durvább érzés volt mint máskor. Szóval hogy ezalapján mit ajánlotok? Mit lenne érdemes kipróbálnom, stb.

Minden tanács, tipp érdekel. Szeretném megélni az élvezetes részét hisz látom másokon akiket megdugok hogy ez jó is tud lenni és akarom ismerni az érzést.


2022. jan. 22. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet először inkább ujjazás kéne neked, úgy könnyebben meg lehet keresni a prosztatád és izgatni.
2022. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Rosszabb mint a farok...
2022. jan. 22. 11:59
 3/4 Gaben32 ***** válasza:
79%
Privatba leirtam
2022. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tágísd magad, vegyél anal plugot, dildót, sikosítót, popperst, 22f
2022. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!