Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, mi volt életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, mi volt életetek legjobb szexélménye és miért?

Figyelt kérdés
Mi volt a legjobb eddig és miért?

2020. okt. 25. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Amikor egy fiatal srác fél órán keresztül keményen dugott, az nagyon élvezetes volt. Tudta mi kell nekem :)
2020. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyre jobban érdekel a téma, de még nem volt benne szerencsém, sajna...
2020. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

engem is nagyon izgat a dolog

de még nem mertem kipróbálni


pedig nagyon izgat, hogy milyen lehet ha valaki megdugja a seggem


egy fiatal vékony szűz passzív

2020. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor életemben elöször egy barátommal csókolóztam. Nagy élmény volt, mert ö kezdte, pedíg én már régen kívántam öt. Aztán vagy 2 évig jártunk együtt.
2020. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Amikor egyszerre 5 másik pasival csináltam, nagyon jó élmény volt, elvesztettem magam benne.
2020. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt ismertem meg egy fiút. Nagyon vékony volt és jófej. Néha még most is dugok vele. Na ő dugott meg egyszer úgy, hogy a dugás közbe el tudtam élvezni anélkül hogy a farkamhoz értem volna. Elképesztő élmény. Sajna eddig csak egyszer volt, de ez vele volt.
2020. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt egyszer, hogy a másik srác elélvezett kétszer is, miközben dugtam, anélkül, hogy magához ért volna. Nagyon jó volt :D
2020. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A fenekem szüzességének elvesztése. Egy szopásnak indult. Már lucskosra szoptam a srác farkát, amikor határozottan azt mondta: most megb***lak. Annyira határozott volt, hogy eszembe se jutott, hogy nemet mondjak. Kicsit kellemetlen volt, ahogy behatolt, de utána élveztem minden percet. Olyan jól dugott, hogy elélveztem anélkül, hogy a farkamhoz nyúltam volna.
2020. okt. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen, szuper történet :-)
2020. okt. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!