Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiatal fiúk, szerintet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiatal fiúk, szerintetek gyanítható a kinézetetekről, beszédhangotokról, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam több mindenben megnyilvánul
2022. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Már többen mondták,de nem tudom.Sztem nem.
2022. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából minden számít. Az, hogy hogyan öltözködöm, beszélek, a mimikám (mutogatok-e, vagy nem. ha igen mennyit, hogyan), az is számít hogy milyen gyorsan sétálok (meglepő lehet xd), hogy hogyan ülök, milyen pózokban.


Szóval, ha meg akarod tudni valakiről, hogy meleg, akkor ezekre figyelj oda.

2022. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok. Igen rólam szerintem gyanítható, hogy meleg vagyok
2022. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező! Ezt miért csak kifejezetten a passzívaktól kérdezed?
2022. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam sajnos vagy szerencsére nagyon látszik, én már megszoktam. Egészen úgy viselkedem, mint egy lány, nem tudom, miért, nem gyakoroltam, nem igyekeztem, egyszerűen így jön.
2022. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!