Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan fiatal srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiatal srác, akinek egy idős férfi verte ki a farkát?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 14:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
19%
Maradok a saját korosztályomnál, köszönöm kedves 10-es. Én elhiszem, hogy élvezik, de ettől több önbecsülés kéne. Aztán csodálkoznak, ha egyedül maradnak idős korukra és ugyanilyen undorító ösztölénnyé válnak, mint ezek az említett idősek, akik fiatalok után koslatnak. Ki kellett volna élnie mindenkinek magát, aztán nem lenne a hormonok iránti sóvárgás. Fiatalon ez még oké, meg érthető, de azért idősként már gáz k*rvára ez a mentalitás. Fel kell nőni. Vagy, hát nem kell, csinál mindenki azt, amit akar. Ki, mint vet, úgy arat.
2022. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nekem egy tőlem 15 évvel idősebb férfi elég sokszor verte, szopta a farkamat. 😛
2022. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
De van ám🤫😏
2022. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Gaben32 ***** válasza:
100%
En 18voltam.es egy 55eves dugott meg. Azota is kedvelem a 60+os aktivakat. Jo lenne most is
2022. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Amíg van igény fiataltól is idősebbre és fordítva, addig lesz is ilyen .

Ezt leszólni kb olyan, mintha az zavarna valakit,hogy ő nem szereti a főzeléket, akkor a másik hogy merészel enni. Felesleges szóvá tenni.


Nem minden fiatal apakomplexusos, sem minden idős gyermeklelkű..ahogy itt néha bizonygatják páran.

2022. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Idos nem, nalamnal idosebb igen. En is csinaltam mar nalamnal fiatalabbnak.
2022. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 29 voltam össze jártam egy 16 évessel. Nagyon jó dolgokat csináltunk...
2022. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
96%

Egyesek tényleg következetlenek és előítéletesek. Valljuk be, a fiatalabbak között több a szebb. Akkor miért is volna gyerekes dolog szeretni a szebbet (IS)...?

A másik meg a természet. Én szeretem a természetet és szexelni is imádok férfival, nővel erdőben (biszex férfi vagyok), hangulatos. Valaki beszólt nekem, hogy ez micsoda undorító igénytelenség, mondván, nem vagyunk állatok... Szóval most már "állat is vagyok", csak mert szeretem az erdőt, a természetet... Hát, érdekes...

2022. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ott csend van, jó levegő, legfeljebb a vadak meg a vadászok látnak... Én is szeretek a természetben. Aki nem szeret, annak nem kötelező, van aki például szénanáthás, kimegy a természetbe és rosszul van, folyton tüsszent, neki kimondottan nem ajánlott.
2022. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen kiverném egy fiatal srác farkát. 36f
2022. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!