Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belemennél barátság extrákba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél barátság extrákba, ha kapcsolatot keresel és többet is szeretnél a másiktól?

Figyelt kérdés

Ő is előre azt mondta kapcsolatot akar, de később kiderült, hogy nem akar elköteleződni. Én viszont nagyon megkedveltem és kívánom vele a szexet is. Nem akarom elveszíteni, de félek beleszeretek. Nagyon bejön, még nem találkoztam olyannal aki ennyire vonzzon. Sokan azt mondanák hülye lennék egy ilyen lehetőséget kihagyni, de félek többet fogok érezni.


Van valami megoldás arra, hogy ez jól tudjon működni?



2022. febr. 13. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Hű ez fogós kérdés...
2022. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, később átalakulhat a kapcsolat, de rengeteget fogsz szendvedni.
2022. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 úgy érted, hogy átalakulhat párkapcsolattá?
2022. febr. 13. 12:04
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem nem mennék bele. Habár én pasi vagyok és srácot keresek, párkapcsolatra. De a barátság extrákkal kevés lenne.
2022. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal csak abban az esetben járható út, ha nem áll fenn a szerelem "veszélye". Nálad igen és ha megtörténik, de ő nem akar többet, piszkosul fogsz szenvedni.
2022. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze jobb lenne kapcsolat, de inkább először barátság-extrákkal kapcsolatot szeretnék, hiszen miből lesz a cserebogár? :) Még nem volt soha senkim, ezért is örülnék neki ha egy arra érdemes megbizható embernek adnám át magamat.
2022. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen átalalakulhat párkapcsolattá, de az is lehet, hogy nem...

S biztos sok sírás lesz. Még akkor is, ha tényleg "összejöttök".

Én nem ajánlom. Szerintem keress olyat, akivel hasonló szinten vágytok egymásra. Ami nem ennyire egyoldalú.

2022. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátság lehet extrákkal, aztán úgyis alakul. Vagy marad az, vagy alakul komolyabbá.
2022. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg ennyire vonz, mint senki más, akkor persze hogy belemennék. Ha beleszeretek és csak ennyit kaphatok belőle, akkor azt is megpróbálom fájdalom nélkül értékelni.
2022. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Inkabb maradjatok baratok, mert nem fog mukodni, es rosszul fog esni, es elveszitesz egy jo baratot, egy egyeri szexert,,kivancsisagbol,szalmalang
2022. febr. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!