Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jellemes, intelligens, komoly,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemes, intelligens, komoly, kedves, egészségtudatos, sportkedvelő, szenvedélymentes, romantikus, barátságos, illemtudó, lovagias, monogám, hűséges, erkölcsös, férfias, heterós, együtt élős komoly kapcsolatot kereső - Léteznek ilyen meleg férfiak?

Figyelt kérdés

Találkoztál már ilyenekkel? Ha igen, hol? Van olyan társkeresési forma, oldal, amit ez a típus kedvel?


Nekem itt kezdődik "A" férfi (én is igyekszem ilyen lenni), de nem tudom, hol találhatnék hasonlóakra. Nagyon gáz a meleg társkereső, amit ismerek. :/



2021. ápr. 23. 22:18
A kérdező szavazást indított:
Léteznek.
Nem léteznek.
44 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
Kicsit tanácstalan és elveszett vagyok, nem ismerem a melegek lehetőségeit, nem tudom, hol érdemes keresgélni... a hetero világhoz vagyok szokva.
2021. ápr. 23. 22:21
 2/61 A kérdező kommentje:

Minden hasznos tippet köszönök, ha van ötletetek, a magamfajtának hol, hogyan lehet ismerkedni.

(Harmincas vagyok, fiatal középkorú)

2021. ápr. 23. 22:22
 3/61 A kérdező kommentje:
Akik a létezésre voksolnak, legyenek szívesek, írják is már meg, hogy mégis merre... hogy merre induljak a keresésükre...
2021. ápr. 23. 22:24
 4/61 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló vagyok, viszont azért szerintem ennyi mindent elvárni túlzás a másiktól. :D Először magadat kéne elfogadni, ha nehezen megy a felvállalás. Legalábbis a első hozzászólásodból én ezt szűröm le.
2021. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzáteszek, hogy elvárni egy párkapcsolatban szerintem azt tudod a másiktól, amit te is megtudsz adni. Szóval nekem nonsense, mikor valaki olyat vár el a másiktól, amit ő megsem tud adni. :)
2021. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

Már rég túl vagyok ezeken a körökön. 10 év után elvesztettem a társamat, aki mellett éltem az életemet, meghalt.

Nem volt szükségem a meleg világ ismeretére.

2021. ápr. 23. 22:27
 7/61 A kérdező kommentje:

miért gondolod, hogy én nem adom meg ugyanezt?

csak olyat várok, ami szerintem emberileg alap.

2021. ápr. 23. 22:29
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen Budapest környékén sok ilyet látok, de természetesen ők is ilyet keresnek maguk mellé, így egyik sem húz jobbra.. :(
2021. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
igyekszem jó ember lenni, és tőlem telhetően közelíteni egy eszméhez, ideálhoz. vannak persze hibáim, de a másiknak is legyenek, nem akarok tökéleteset, én sem vagyok az, csak azt szeretném, hogy ő is ugyanaz szerint az ideál szerint éljen, annak akarjon (önmagával szembeni elvárásként) megfelelni.
2021. ápr. 23. 22:32
 10/61 A kérdező kommentje:

mi az, hogy jobbra húz?

a tinder az nem szexről szól? Meg azt csak a huszonévesek használják, harmincasok nem, én azt hallottam - nem ismerem...

2021. ápr. 23. 22:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!