Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy ideje lecsökkent a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje lecsökkent a szexuális vágyam. Ez gond annak ellenére is ha engem nem zavar?

Figyelt kérdés
Az első szexuális együttlétem 14 évesen volt, egy férfival akit online ismertem meg. A férfi 34évesnek mondta magát, a képein csak 29-nek tűnt. Mikor eldöntöttem, hogy találkozom vele azt beszéltük meg hogy az autójában csináljuk. Mikor beszálltam hozzá a férfi egyáltalán nem úgy nézett ki mint a képein. Olyan 49 évesnek mondtam volna, de nem mertem kiszállni, magamban azt mondtam, hogy hogyha már idáig eljutottam folytatom. Megtörtént a dolog, de egyáltalán nem élveztem. Mikor visszamentem haza nem éreztem semmit. Úgy tettem, mintha meg sem történt volna. Ez már sok éve történt, azóta nem kívánok szexuálisan senkit.

2022. febr. 16. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
A kérdés és a leírás enyhén szólva két eltérő probléma. Kép nincs a csávóról? Szívesen megkeresnénk innen páran szerinte,.
2022. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Pszichológus. Valószínűleg bántalmazásnak fogod fel, és a rossz tapasztalat gátol ebben. A szex arról kéne szóljon, hogy mindkét félnek jó, soha nem kényszerről vagy erőszakról.
2022. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem bántalmazásnak fogja fel, hanem konkrétan megerőszakolták.
2022. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

#3

Dehogy erőszakolták meg. Ahogy írta is, saját döntése volt, hogy végig csinálja, nem lett kényszerítve.

2022. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt gondnak érzed, keress egy pszichológust, aki segíteni tud ebben. (Jó, tudom, ilyen ügyekben az ember nehezen nyílik meg, de ez esetben a szakember előnyt jelent. A pszichológus pont arra tette fel az életét, hogy segítsen.)
2022. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Bocs kérdező, de kemény mentális blokkok dolgoznak benned amit egy első körös rossz élmény még csak tetőzött is. Eleve 14 évesen neten keresztül elmenni egy magát 29 évesnek kiadó pasassal dugni, majd amikor ott konstatálod mégsem annyi hanem átb.szott még maradsz is...
2022. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
#4 "Olyan 49 évesnek mondtam volna, de nem mertem kiszállni" Ez igenis egy erőszakos közösülés volt. Egy 14 éves gyerekről beszélünk, nem pedig egy felnőttről, de még csak nem is egy érettebb tinédzserről. Ha te ebben semmi kivetnivalót nem látsz, és úgy gondolod, hogy egy 14 éves kisfiú és egy 49 éves férfi között ugyanolyan hatalmi viszonyok állnak fenn, mint egy 32 éves és egy 49 éves között, akkor sajna egyáltalán nem érted, hogyan működik a világ. A rosszhiszeműbb feltételezésem az, hogy a 49 éves pasi helyében te is megtetted volna. (Csak egy felnőtt férfinak kéne legyen annyi erkölcsi érzéke, hogy nem kezd 14 éves gyerekekkel, biztos hogy látta rajta a félelmet és hogy nem élvezi az aktust, de abbahagyta? Nem.)
2022. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

#7

4-es vagyok.

A magyar törvények szerint egy 14 éves szabadon szexelhet egy 49 évessel, ha akar. Ő akart, végig akarta csinálni. Rossz döntést hozott, de nem lett megerőszakolva. Csak nemet kellett volna mondania és kiszállni a kocsiból. Ha ezt a másik nem engedi, akkor beszélhetnénk erőszakról.

A személyeskedést hanyagoljuk, maradjunk a tényeknél.

2022. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
#8 A tény az, hogy érvelésedben az erkölcsöt a jog kapcarongyává teszed (tehát gondolom Szomáliában az a helyes, ha kilenc évesekkel szexelnek, mivel nem törvénybe ütköző) és nem veszel tudomást egy 14 éves gyerek kiszolgáltatottságáról egy felnőtt férfival szemben és legitimálod azokat, akik hasonló módon élnek vissza a fizikai és lelki erejükkel egy gyönge gyerekkel szemben. A kérdés csak az, hogy miért nem akarod észrevenni a nyilvánvalót.
2022. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

#9

Zárjuk rövidre a dolgot: 3-as azt írta, hogy a fiút megerőszakolták. Erre válaszoltam azt, hogy nem erőszakolták meg. A nemi erőszak egy jogi kategória és ha minden úgy történt, ahogy a kérdező leírta, akkor az esetében nem beszélhetünk megerőszakolásról. Ennyi és nem több.


Az pedig, hogy én mit tartok helyesnek vagy elítélendőnek, erkölcsösnek vagy erkölcstelennek, lényegtelen a 3-as és a 4-es válasz tekintetében. És amíg a jog lehetőséget ad egy 14 és egy 49 éves közti szexuális aktusra, addig nem hibáztatom az idősebbet a fiatal rossz, de szabad akaraton alapuló döntése miatt.

2022. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!