Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavar ez ennyire engem ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ez ennyire engem ?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom mindenkivel össze fekszik és ez szerintem már bitang gusztustalan. A másiknak meg párja van és úgy fekszik össze mindenkivel. Nem értem a melegek többsége miért ilyen gusztustalan módjára viselkedik? És azt bírom,hogy azt az embert szeretik jobban aki kefél mindenkivel. De aki párkapcsolatra vágyik és rendes ember azt meg néha lemondják mindennek.

2022. jan. 10. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Mivel a heteroszexuálisok többen vannak a világban mint a homoszexuálisok, ezért a heterók között több a megcsalás és az egyéjszakás.

Ennek fényében miért is nem ítélkezünk a fél világ felett? Miért csak a melegeket akarod ócsárolni?


Másrészről, mi közöd más szexuális életéhez? Miért akarsz minden áron mindenkibe belekötni és mindenbe beleszólni?

2022. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok a mentális beteg, szexfüggő, traumákkal teli ember. Illetve olyannal nem kell összejönni, akivel nem lehet harmóniát kialakítani. Máris nem lesz megcsalás. Tudatosan kell élni és boldog lesz bárki. Anélkül meg szopóka. De ez heterokra is igaz, csak melegek nagy %-ban mentálisan azért sérültek. Aminek nyilván mindenki tudja az okát. (Pl:kirekesztés, fizikai atrociáts, bántalmazás, beszólás, társadalmilag kevesebb jogok, stb, stb). Ezek torzítják az egészséges személyiségfejlődést, ha valaki nem kör ki ezek hatása alól(fejben főleg). Ennyi az egész valójában. Nem kell ezt annyira túlkomplikálni. Embereket sem kell túlmisztifikálni. Minden ember sémák szerint működik, minden mentális bajnak megvannak a viselkedésbeli tünetei, stb.
2022. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*tör ki
2022. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Mindíg az zavar bennünket amivel dolgunk van még,

Ezo....

Ne itélkez, ne foglalkozz másokkal

Éld az életed, ha izgat ez az élet ezért zavar 🦊csináld.

2022. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Négy éve nem szeretkeztem senkivel,mióta elhagytak.Párkapcsolatra vágyom kizárlag.De ennek ellenére,sosem érdekelt és most sem érdekel más nemi élete, ki kivel hol és hogyan fekszik le.

Aki kapcsolatot szeretne,az nyilván arra vár, és nem megy bele másba.De ettől nem lesz jobb senkinek, ha a másikat lenézi,vagy kritizálja.

Mondom ezt úgy, hogy megvan a véleményem az ilyen dolgokról,de nem hangoztatom, nem ítélek el senkit.Mivel nem tudhatom a hátteret, az okokat.

És nem is rám tartozik.

2022. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Irigy vagy rájuk, mert neked nem jut semmi se.
2022. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!