Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan pasival, akinek látható pikkelysömöre van a homlokán?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó. Elvileg egy tök jófej ember vagyok, akivel bármiről el lehet dumálni, művelt vagyok, sok téma érdekel, nem vagyok proli, nyitott vagyok. Szeretnék ismerkedni hozzám hasonló komoly férfiakkal, csak az a gond, hogy 2 éve egy elég durva és látványos pikkelysömör alakult ki először csak a füleim mögött, végül az egész fejfelületemen. Ezt úgy kell elképzelni, hogy végig a hajvonalam mentén látszik, ráadásul továbbterjedt a homlokomra is, ráadásul ez az a vörös, foszlós fajta, mint a korpa kb. Jelenleg megállt a szemöldököm felett két ujjnyival. Kipróbáltam egy rakás speciáldiétát, étrendkiegészítőt, fényterápiát, kortikoszteriodot, anyám pi...-t, de a helyzet változatlan maradt. Tényleg ennyire kizáró ok még haverokdás szintjén is?

30/f


2022. febr. 20. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez annyira nem gáz .....lehet te parázod túl.
2022. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna.

27f

2022. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem akit ez zavar, az egy felszínes kuki. Ne foglalkozz velük.
2022. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem ez alapján ítélnélek meg.
2022. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig ekcémám van, ami a homlokomom, az orrom kétoldalán és a löbam között a hajlatokban szokott kijönni. Mégis sikerült mér több emberrel is randiznom. Hidd el, ha normális emberrel akadsz össze, nem ezen fog múlni a dolog! Tudom milyen szégyenérzet van az emberben ha ilyen problémáji vannak, de ez ellen nem sokat tudsz tenni. Fogsz te is találni valakit, ne add fel!
2022. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél sokat a napon, és akár vissza is húzódhat. Nálam ez történt. Ezen kívül nekem még ez a sampon jött be: [link]

Amúgy hetero vagyok, csak a pikkelysömör miatt írtam. :)

2022. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel összejönnék, akiben életem párját látnám. Ha megvan a szikra, a lángolás, akkor minden más lényegtelen.
2022. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2022. febr. 20. 13:32
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as Kösz, de nen aids, tesztelek havonta. Bár a realitás teljesen más, de azért köszönöm mindenkinek a pozitív válaszokat!
2022. febr. 20. 13:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olyan jó olvasni, hogy sokan a belsőt nézik, és az embert.

Becsullek Benneteket, legyen boldog és sikeres kapcsolatod Neked is Kérdező és minden Válaszolónak !


Egy ember

2022. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!