Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak, Ti gumival v gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak, Ti gumival v gumi nélkül dugtok ? Na és van különbség?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 03:33
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, én uni vagyok, de ha alkalmi van, akkor érdemes gumiban dugni, a nemi betegségek elkerülése végett....
2022. febr. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Gumival.
2022. febr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Alkalmi partnerrel csak gumival.
2022. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Gumival!


Különbség? Van. A biztonságérzet, hogy ismét megadtam az esélyt, hogy ne kapjam el nem csak a HIV-et, hanem még 100 féle nyavalyát.


Aki szerint "zokniban zuhanyozni" meg nem akarja felvenni, azt úgy elzavarom, hogy 3 napig nem fog felállni neki.

2022. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Gumiban alkalmit

Nekem nincs külömbség


Tudom van akinek lankad tőlle

2022. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha párkapcsolatban vagyunk akkor mehet gumi nélkül, persze akkor ha elökészülünk, a balesetek elkerülése végett. De volt olyan barátom akivel még akkor is csak gumiban csináltuk. Szóval ez szon múlik hogy hogy egyezünk meg és hogy tényleg meg van a bizalom hogy nem lépünk félre. Alkalmizni nem szoktam, de ha mégis megtenném csak gumiban. Viszont az se életbiztosítás, szájon keresztül is át lehet adni sokmindent...
2022. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Csak gumi nélkül szokott lenni
2022. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Van különbség, persze. És nyilván gumi nélkül sokkal jobb. Ettől függetlenül alkalminál és kapcsolat elején is gumiban szoktam. Igazán komoly kapcsolatban viszont egy idő után gumi nélkül. Olyankor megbízom annyira a partnerben, hogy nem dugatja magát fűvel-fával, illetve mindig gondoskodik arról előzetesen, hogy a lyuk tiszta legyen.
2022. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi partnerrel csakis gumival.
2022. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak gumi nélkül, úgy a jó 😁 Isteni érzés tele lőni egy cuki passzív pasi popóját. Volt hogy engem dugtak, az is gumi nélkül ment. Ja és kapcsolatról beszélek, alkalmiban max cumi.
2022. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!