Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme fenntartani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme fenntartani a kapcsolatot egy olyan Tinder match-csel, aki ghostolt engem?

Figyelt kérdés

2 randi után teljesen belezúgtam egy srácba, de sajnos az az igazság, hogy a srác jó eséllyel csak hook upolni akart egy jót, semmi komoly szándéka nem volt, valószínűleg nem is akart többet egy randinál, csak mivel első alkalommal nem jött össze logisztikai okok miatt a szex, ezért belement egy második randiba is, ahol volt szex is.


Utána csak rövid mondatokban reagált még, utolsó üzeneteimet megnézte, de semmi választ nem kaptam. Ennek már 5 napja. Többet nem akartam zaklatni.


Ugyanakkor nem akarta megszakítani a kapcsolatot, amit abból szűrtem le, hogy mind whatsapon, mind tinderen tudnék neki még írni.


Ennek így van értelme? Az a baj, hogy a ghostingolása alatt méginkább azt érzem, hogy érzek valamit a srác iránt. Mit tegyek?


Ha megosztom vele az érzéseimet, lehet letilt, mert megijed. Ha meg nem írok semmit, ő is könnyen elfelejt. Ha meg csak általánosan írok neki, valszeg semmibe vesz. Nem tudom, én személy szerint undoritonak tartom ezt a ghostingolast, ugyanakkor borzasztóan kedvelem a srácot.


Mindketten 27 éves, egyetemet végzett srácok vagyunk.



2022. febr. 23. 00:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Ne nyomulj rá, főleg ha te voltál a paszív, majd jelentkezik ha kanos lesz.

De nem fog, egy menet volt és kész.

2022. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11) ő volt a passzív.


10) köszi, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat. Na a mi esetünkben nem volt semmi különválás. Sőtmitöbb, a srác ilyet is írt, hogy ezen a héten nem, de jövőhéten találkozhatunk. Így érthető, hogy teljesen össze voltam zavarodva.


Emiatt egy pár napig nem is kerestem direkt, aztán szombaton rákérdeztem, mire nem jött válasz.


Kérdés: hogyhogy nem akart letiltani ezek után?

2022. febr. 23. 08:00
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert az üzeneteid már rég elsüllyedtek a privát levélváltásai között.
2022. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért megnézni megnézte, de válaszolni képtelen volt.


Remélem, hogy a következő randim sikeresebb lesz, na meg korrektebb lesz a csávó, és sikerül elfelejtenem ezt a srácot.

2022. febr. 23. 13:42
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Idézet Hofitól :


" hidd el nekem, a kecskét mindjárt elfelejted, ha megismerkedsz a tehénnel..." :)

2022. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer összejött, újra össze fog.
2022. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A Húúkáp kifejezést én sem értem. Na mindegy...

Lényeg, hogy olyannal nincs értelme fenntartani a kapcsolatot egy társkeresőn aki nem érdeklődik felőled. Akár fiú vagy akár lány.

2022. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Heteró nőként írom, hogy nem érdemes életenergiát pazarolni ezekre a sztorikra. Nekem van olyan példám, hogy egy pasi láthatólag elementárisan vonzódott hozzám fizikailag, sikerült rávennie a szexre már az első randin. Nem volt nehéz rájönnöm, hogy csak szexet akar a folytatásban, viszont nekem ez veszélyessé vált, mert simán bele tudtam volna szeretni. Baráti kapcsolatra akartam átváltani, révén hogy nár az első randin úgy beszélgettünk mintha 10 éve barátok lennénk. Látszólag belement, neki is megfelelt, mert közben kid időre újra összejött az exével. Tologatta a találkozás időpontját, / én közben meg is írtam, hogy nincs gáz ha nem akar/, de ezt tagadta, végül megígérte hogy ír ha vidékről vissza jött. Azóta se ír. Az a tanácsom, hogy a szeretetedet olyanok felé irányítsd, akik szívesen fogadják és viszonozzák. Elég nehéz feldolgozni, mikor teljes szíveddel kész lennél valakinek ennyi pozitívat adni, de az mégis elfordul, de ez egy elég gyakori jelenség. Lesz majd olyan, aki megbecsüli!
2022. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

Ismerős a helyzet nagyon is.


Jó párszor jártam már én is így.

Nagyon jó volt vele az ágyban, nagyon jóképű és sportos testű partner.


Egy alkalom után többet nem keres. Én hiába írok rá, nem válaszol. Közben sokszor online van.


Valaki írta, hogy a számonkérő szöveget felejtse el, nem tartozik elszámolással.

Ez igaz, nem is elszámoltatni akarom, de akkor hogy próbáljak belőle választ kihúzni.

Másrészről meg az emberek általában nem így viselkednek egymással, főleg akik már ismerik egymást.

2022. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
El kell fogadni, hogy vannak emberek akik nem tudnak szeretni és a szeretet elfogadni is nehezükre esik, kötődésű zavaraik vannak, amit a gyerekkorukból hoznak magukkal. Az én eddigi tapasztalataim szerint- az elmúlt egy évben több ilyen emberbe is belefutottam- minden esetben nagyon negatív szülő- gyerek kapcsolatról meséltek és komoly traumákról. Nem mindenki lesz ilyen persze, vannak akikből így is szeretetteljes felnőtt lesz, de eddig nálam 10/10- ről ez derült ki. Felnőttkorukban a hozzájuk közeledni vágyók szívnak. Vadászok, iszonyú motiváltak hogy magukhoz vonzanak, de ha ott vagy közel, akkor két karral taszít 10 méterrel arrébb képletesen.
2022. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!