Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan partneretek, akire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan partneretek, akire kíváncsiak vagytok, hogy mi van vele azóta? Hogyan néz ki?

Figyelt kérdés

Volt egy srác kb 8 évvel ezelőttről még a gaypoint oldalon ismertem meg.

A napokban eszembe jutott, vajon mi lehet vele, mennyit változhatott stb.


2022. febr. 26. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aha a volt barátom,én utánam senkije sincs már lassan 3 éve.

Önimádó,adonisz szexisten pasikat kereste,hát nem találta még 3 év alatt sem meg. Átlagos testalkata volt,de nekem a legszebb volt,de azóta elhízott lett,furcsa hogy még ezek után is ezeket a pasikat keresi,akik gyakorlatilag a modell lapokban vannak csak. Azóta mondta már hogy megbánta hogy elhagyott,hát így járt.


Volt még egy srác akivel a legelső "kapcsolatom" volt de se szex,csak smárolás, még évekkel ezelőtt. Igaz tartott két hétig mert a suli miatt nem tudtunk találkozni,de a hétvége meg a délutánok ott lettek volna,de hát ő tudja. Szerintem csak valami indok kellett a szakításra. Hát most így 8 év után megnéztem facebookon: Úgy nézz ki mint egy csaj! Hosszú haj,festett körmök. Egyszer láttam a buszon is de nem hittem el hogy ő, csak mikor nagy nehezen megtaláltam a neten. Bár 8 éve is Emós volt,és kényes. Mai fejjel 23 évesen már rohadtul nem az eseteim az ilyen "pasik" az az kislányok.


-Sulis társaim bár nem voltak partnereim, de mindig is detektáltam az antennáimmal hogy melegek: 9 év után nők lettek. Az egyik csaj meg férfi :D

2022. febr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt pár :D de engem nem izgat nagyon 20f
2022. febr. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A múlt történelem.

MÁBAN élek ❣️

2022. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Van akit meg szoktam nézni facen pl. Mindig érdekes. Van akivel felvettem a kapcsoaltot újra. A legrégebbi partnerem akivel kapcsolatban van 16 évesen ismertem meg és szexeltünk. Szex már nincs de barátság igen. Szexben meg a legrégebbi 18 voltam mikor volt velem. Sajna 2 éve megpocakodosott így már nem jön be...

F 37

2022. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
A lőtéri kutyát sem érdekli,kivel mi történt.
2022. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki fontos számomra, azzal tartom a kapcsolatot, a többi nem érdekel.
2022. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!