Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 19 évesen miért gáz ha 35...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen miért gáz ha 35 éves a pasim?

Figyelt kérdés
Folyton beszólogatnak okoskodó haverok, hogy ez csak kihasznál, stb. Milyen alapon? Miért használna ki? Miért zavar másokat ha neki és nekem jó? Miért gondolják, hogy én nem vagyok érett meg nem érzem hogy kihasznál? Csak mert szerintem sértő, hogy úgy ítélnek meg hogy nem is tudják mondjuk hány kapcsolatom volt és mit éltem át kikkel. Valahogy nekem ez olyan irigység ízű hogy mivel ez működik 2 éve akkor ez tuti a pénzért van (nem is ad pénzt meg semmi ilyesmi) vagy másért... Érdekelne a vélemények, hátha máshogy látom...

2022. febr. 26. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz.
2022. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
19 évesként tapasztalatlannak gondolnak érzelmi téren, akit könnyű átvágni.
2022. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez a könnyű átvágni sor annyira gáz. Mindig elképzelem, hogy az aki ezt írja milyen lehetett 19 évesen? Mert én elég határozott. Szerintem akik kritizálnak azok magukról mondanak véleményt. Mi közük hozzá? SEMMI! Ha neked jó élvezd és NE mások véleményének akarj megfelelni.
2022. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Jól látod, ez csak az irigység. Ne foglalkozz velük, lényeg hogy nektek kettőnknek jó legyen.
2022. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

46 voltam, amikor 20 éves barátom volt.

Párkapcsolat volt, és tojtam a kritizálókra.


Ti is ezt tegyétek.

2022. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 cseppszi ***** válasza:
91%
50 évesen sexeltem 18 éves fiuval, aki még szerelmes is lett belém . Senkinek nem kötöttük az orrára. Magánügy . Érezzétek jól magatokat !
2022. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 budaiz ***** válasza:
89%

Mért kell lepontozni azokat a válaszokat amik nem elitőlek. Lepontozok ez titeket minősit. Én pipát nyomtam lehet lepontozni.

A kérdésre: kettőtök dolga jol is érezhetitek magatokat együtt 2 év az már szép. Csak igy tovább ne törödj mások beszólásával!

2022. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Én 51 a barátom 25, 6 éve vagyunk együtt.

Van még kérdés?

2022. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben a beszólogatós haveroktól szabadulnék meg.
2022. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Beszólásoknak nincs értelme, a te kapcsolatod azt csinálsz amit akarsz.


Nem gáz a korkülönbség inkább "veszélyes" a fiatalabb félnek, mert egy 19 éves férfi tapasztalatlan, azt hiszi hogy mindent tud de a valóságban még legalább 2-3 év kell hogy eljusson az ember oda(jobb esetben) hogy benő a feje és nem csinál hülyeségeket. Egy fiatalt könnyű manipulálni és sokszor nem túl egészséges kapcsolathoz vezet.


Viszont kívülről infó nélkül nehéz megmondani bármit, lehet hogy a barátaid látják a redflageket amit te nem, de lehet az is, hogy csak a rossz tapasztalat beszél belőlük és semmi gond nincsen.

2022. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!