Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 19 évesen miért gáz ha 35...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen miért gáz ha 35 éves a pasim?

Figyelt kérdés
Folyton beszólogatnak okoskodó haverok, hogy ez csak kihasznál, stb. Milyen alapon? Miért használna ki? Miért zavar másokat ha neki és nekem jó? Miért gondolják, hogy én nem vagyok érett meg nem érzem hogy kihasznál? Csak mert szerintem sértő, hogy úgy ítélnek meg hogy nem is tudják mondjuk hány kapcsolatom volt és mit éltem át kikkel. Valahogy nekem ez olyan irigység ízű hogy mivel ez működik 2 éve akkor ez tuti a pénzért van (nem is ad pénzt meg semmi ilyesmi) vagy másért... Érdekelne a vélemények, hátha máshogy látom...

2022. febr. 26. 10:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
17 eves voltam, az elso partnerem 34, ket evet parkapcsolatban voltunk. Aztan o kiment az USA-ba. En most 28, o pedig 45, neha beszlegetunk netten, amkor hazajon talakozunk.
2022. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne gáz ? Azért, mert más beszól ? Mi köze van hozzá, és téged se érdekeljenek. Nem másnak, hanem magadnak élsz.
2022. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sem gáz, lényeg, hogy örüljetek egymásnak.


A legutóbbi hosszú kapcsolatom egy akkor 27 éves sráccal volt, én 36 voltam. 2 évig tartott, addig a napig, mikor meglátogatott az anyja.

Addig sülve-főve együtt voltunk.

Pár nap szünetet kért először a srác, aztán egy hónapot, mikor az letelt, eljött az összes cuccáért. Zokogott, s tudtam, hogy nem ő döntött, de nem mondta el...


Tehát szerintem NE HAGYD, hogy bárki beleszóljon, legyetek boldogak!

2022. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

#13

Szegény srác... Bár ennyi idősen már lehetne annyira tökös, hogy szembeszálljon az anyjával a pasijáért.

2022. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
Jobban jártál így! Egy ennyire életképtelen pasival...
2022. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%
nwm gáz!
2023. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 NTBS ***** válasza:
20%
Korkülönbség?
2023. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna gáz? Az a lényeg, hogyan jöttök ki egymással!!!
2023. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy gáz?
2023. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek így jó, hajrá. Az emberek többségének mindig, mindenről van véleménye, annyit is ér. Nagyon kevés ember véleményére adok érdemben és akkor sem feltétel nélkül.
febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!