Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Éreztétek már,hogy elegetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már,hogy elegetek van és elengeditek a társkeresést ?

Figyelt kérdés

Három többéves kapcsolat után, már két éve próbálnék ismerkedni,de azt érzem teljesen felesleges.

Mindenhol irreális igények, nagyképűség,szexközpontúság, vagy furcsa érdeklődések vannak - finoman kifejezve.

Ahogy itt olvasgattam kérdéseket,válaszokat ez egyre olyan,hogy csak rosszabb lesz.Mások is ezt tapasztalják.


Persze,nem attól lesz boldog vagy teljes életű,ha van párja,társa...ezt tudom. De nem olyan jó dolog állandóan magányosan csatangolni .

Kérdésem lényege,hogy érdemes-e elgondolni, hogy jön- e valaki, ha már mindent megpróbáltál, odatetted magad, de mégsem alakul.


Azt nem írom,hogy esetleg újrakezdés ex-szel,mert lett volna rá mód,de aki elhagy, azzal nem kezdeném újra.


Köszönöm a válaszokat !


2022. márc. 1. 06:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én jelenleg ezt érzem. 3 éve vagyok immár szingli 4 éves kapcsolat után.
2022. márc. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

En mar 23 eves koromban elengedtem

Most 39 vagyok

2022. márc. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Voltam ilyen állaptba,

a hibát magamban kezdtem keresni,és Megtaláltam.

2022. márc. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Romeon évek óta ugyan azok a lelki nyomorékok vannak. Tisztelet az 1-2 százalék kivételnek akik jófejek.

Persze a profilképük 3 éve ugyan az... 1 Év kihagyás után ismét visszaregeltem,semmi nem változott. Keressék csak a szőke herceget majd megérkezik egyszer.. talán.

23/F

2022. márc. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtam fel, meg csak 21 vagyok.
2022. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 steven95 ***** válasza:
93%

Nem elengedtem, csak nem erőltetem. Egyébként volt már ilyen érzésem, és akkor a magány hajtott, hiába mondogattam magamnak, hogy amúgy én nem kétségbeesetten hajkurászom a potenciális párom. Most lelkileg kiegyensúlyozott vagyok és a pártalálást egy bónusz ajándéknak venném az élettől, nem olyannak ami mindenkinek jár. Persze, járhatna..


Aztán önkritika, hogy ha több éve próbálkozol miért nem megy, mik a Te hibáid/körülményeid...


Aki meg felregel romeóra és "lelki nyomorékok"-ként jellemez mindenkit , azon kívül, hogy magát is jellemzi ilyen emberrel sem jönnék össze. Mert "Te" mindenkinél különb vagy hogy évente regelsz fel? Ugyan... Te vagy az 1000 "ugyanazon profilok"...

2022. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

6: Örülök hogy ideböfögtél.

Nyilván magadat érzed különbnek igaz?

2022. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Tisztelet az 1-2 százalék kivételnek akik jófejek.

- Értő olvasás pistikém..

2022. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
8 as nyugi Pistike még nem tanult meg olvasni..👏👏
2022. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Ahhoz hogy legyen valakid tenni is kell, nem csak folyamatosan panaszkodni és szidni a romeot és társait xdd akik ezt csinálják azoknál is nagy baj van fejbe
2022. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!