Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a hosszútávú kapcsolat titka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszútávú kapcsolat titka?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom elsősorban, akik hosszabb ideje élnek együtt a párjukkal.

Voltak-e komolyabb problémák, amik próbára tették a kapcsolatotokat?

Milyen kompromisszumokat kellett meghoznotok, hogy együtt maradjatok?



2022. márc. 6. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak fogyasztani kell az embereket és nem péniszméret és mellméret alapján kell választani.

És a kapcsolatot ápolni kell. Ha nem akkor meghal. Támogatni kell egymást, kommunikálni stb.

2022. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk az működött hogy pár év után nyitott kapcsolat lett mert tudtam bízhatok benne. Működik is. Mindenki dughat félre. Így nem fog elhagyni másért mert te fixen ott vagy neki. A többség meg úgy is csak 1 dugást akar.
2022. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiség helyett a minőséget nézd, a farokpotré nem fontosabb mint a szeretet, illetve a megfelelő helyen kell találni, például Grindren majdnem hogy lehetetlen.
2022. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mentális érettség,elköteleződésre való képesség, hűség és a szeretet. Számolni kell azzal, hogy a szerelem max 1 - 2 évig tart. Utána szeretetté változik, ezt kell megérteni.

Mivel ember nincs hiba nélkul, a rózsaszín köd alatt észre nem vett tulajdonságokat is el kell viselni. És ezt kölcsönösen kell,mert senki nem hibátlan.


Magam részéről a nyitott kapcsolatot kizártnak tartanám, szexuálisan is monogám viszony is alapfeltétel.Ugyanis nem iszom olyan pohárból,amibe mások is beleisznak - ki tudja kifélék....

2022. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Szwinger életmód már több mint 20 éve
2022. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben van szeretet akkor minden ok :)
2022. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Szopni kell mint az állat!
2022. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
7 az igen.😂
2022. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legfontossabb, hogy ne tegyél meg olyat vele, amit te sem szeretnéd hogy megtegyen veled.
2022. márc. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Béla211 ***** válasza:
83%

Szia a legfontosabb az ,hogy a párodat el tud fogadni olyannak amilyen. És a legrosszabb tulajdonságával is tudjál együtt élni.

Volt komoly egészség ügyi problémám. Ott is igazából nekünk a helyzet elfogadása segített. De én először el akartam űzni ,mert nem szerettem volna ,hogy lássa ,hogy szenvedek.

De szerencsére ezen túl lettünk és nem bánom ,hogy ezt át éltük együtt.

Mi után mind a ketten el fogadtuk ezt a helyzetet mind ketten utána egész jól átvészeltük ezt a betegséget.

13 éve vagyunk együtt és 9 éve élünk együtt.

Meg én azért úgy látom ,hogy ,ha biztonságos egzisztencia van. Azért akkor könnyebb egy nyugodtabb otthoni légkört össze hozni ahova szeretsz haza menni. Amúgy nekem egy kicsit a szexuális igényemből kellett lejjebb adnom. Ő meg van ,hogy kielégít mikor neki nem igazán van hozzá kedve. De ha látja ,hogy nagyon ki vagyok akkor segít nekem.

2022. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!