Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan találhatok párt 23 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatok párt 23 évesen?

Figyelt kérdés

Bármennyire is furán hangzik, 23 évesen még nem volt senkim. Egyetemista vagyok, legtöbbeknek már párja van ilyenkor. Ha esetleg valakiről megtudom, hogy meleg, kiderül, hogy évek óta barátja van, így próbálkozni is értelmetlen. Olyan érzés, mintha mindenről lemaradtam volna. Nem érdekelnek az alkalmi kapcsolatok (számtalan "felkérést" kaptam már, még pároktól is!), azt sem szeretem, ha valaki gumi nélkül tolja az anált fittyet hányva a kockázatokra. Online ismerkedő felületeken nem vagyok fent, így nehéz az ismerkedés. Személyesen senki nem mondaná meg rólam, hogy a srácokat szeretem, nem akarok nagyképű lenni, de nem nézek ki rosszul.

23F



máj. 13. 17:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert 1 narcisztikus farok vagy azért vagy egyedül
máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon nehéz sajnos melegként. Még ilyen durva fétisekre is könnyebben találsz partnert, mint kapcsolatra :(

Egészen elképesztő.

máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Ami a melegek kozotti ismerkedest illeti: nehez. De sajnos konnyebb sosem lesz. :’)
máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Jani Belucci ***** válasza:
80%
23 évesen nem vagy elkésve semmiről sem. De nézhetsz te ki akármilyen jól, ha nem tudja senki rólad, hogy meleg vagy, és nem teszel azért, hogy más melegekkel kapcsolatba kerülj. Ha nem szereted az online ismerkedést, akkor járj el meleg helyekre legalább. Haverkodj össze pár meleg sráccal, akiknek sok meleg ismerősük van, aztán lehet ismerkedni baráti társaságokban is, ha a meleg helyekre járni derogál.
máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
35%
Szauna 69.
máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
23%
Rudas fürdő.
máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
2024-ben melegkent ismerkedni parkereses celjabol sztem az online feluleteken kivul nagyon nincs sok lehetoseg. Esetleg, ha beszelsz angolul, probalkozz Magyarorszagon elo expatokkal, vannak specifikus Facebook meg Whatsapp- csoportok is. En egy utazos meleg Whatsapp csoportban ismertem meg egy brazil sracot, akivel felev tavkapcs utan 6 evig egyutt eltem.
máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

valoszinuleg azert nem talalsz partnert, mert tul magasra teszed a lecet. sokat gondolsz magadrol, es sokkal tobbet varsz el.


En sokat probalkoztam tarskeresessel online, de nem jott ossze, aztan egy szinhazban egy srac mellett ultem es beszedbe elegyedtunk. Ot eve elunk egyutt azota

máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Most ezzel azt akarod mondani, hogy orvostanhallgatóként nem lehet egy cseppnyi felsőbbrendűség-érzésem sem? xd
máj. 14. 11:29
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak ne csodálkozz ha 30-40 évesen se lesz kapcsolatod xd
máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!