Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti mennyire érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti mennyire érzitek magatokat LMBTQ-személynek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 04:09
A kérdező szavazást indított:
Meleg vagyok és LMBTQ-személy is egyben
Nem vagyok LMBTQ-személy, csak egy sima meleg
45 szavazat
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
2022. márc. 10. 04:10
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Fura, épp ezen gondolkodtam 1 nappal ezelőtt, hogy meleg vagyok, de kib.szottul nem akarok tartozni sehová sem, mert ilyen lmbt hülyeségek engem ne akarjanak meghatározni, meg a homlokomra egy pecsétet nyomni. Én el tudok magamban számolni a saját melegségemmel, és senkinek semmi köze hozzá. ;)
2022. márc. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%
Olyan, miért nincs, hogy nem érzem magam melegnek, de lmbtqnak igen? -bár foggalmam sincs, mit jelent ez-
2022. márc. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 hypno ***** válasza:
72%

Mit szólnál egy ilyen megközelítéshez? Csak mert kb ezt kérdezted.


Magyar vagy és ember is egyben

Nem vagyok ember csak magyar

2022. márc. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%

Meleg vagyok, de nem érzem magam semmilyen lmbtq tagnak, habár azt az igényt teljes mértékben támogatom, hogy egy ember (ideális esetben) a szerelmét akarja házastársul elvenni, és ha az törtémetesen vele azonos nemű, az ne legyen nézőpont, ne csorbuljon a házassághoz való joga csak ezért. Tehát ezt az egyenlő jogokat teljes mértékben támogatom, de azt nem szeretem, ha csak azért mert meleg vagyok, már erővel bele akarnak terelni egy adott társaságba. Mint ahogy megvan a politikai szimpátiám is, de nem nevezném magam ellenzékinek, vagy fideszesnek, csak mert egyik felé jobban húzok...

De ez már bonyolult annak, aki egybitesen gondolkodik

2022. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 steven95 ***** válasza:
85%
Erőlködjél akkor még 100 hasonló kérdésben az LMBTQ mozaikszó definíciójának a felülírásában. Te sem vagy ember, mert milyen már hogy egy lapon említenek a buz*kkal, libsikkel, és velem. Persze vágom IQ hiányosságban nehéz felfogni egy definíciót.
2022. márc. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

4 - a magyaroknak van nemzettudatuk, saját zászlajuk, közös értékeik és céljaik. Ahogy az LMBTQ-nak is van. Az előbbi egy nemzet, az utóbbi egy politikai mozgalom.

Az "emberek" és "melegek" nem szerveződés, ez csak egy meghatározás.

Persze ha valaki létrehoz Emberek címen egy politikai mozgalmat, akkor majd annak lesznek saját célkitűzései, de attól még nem lesz minden ember egyből az Emberek nevű mozgalom tagja, mert az Emberek nevű mozgalom tagjai rámutatnak. Ahogy LMNBTQ tag sem lesz mindenki rámutatás alapján.

2022. márc. 10. 10:16
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

"Az előbbi egy nemzet, az utóbbi egy politikai mozgalom."


Nézd... Aki csak ennyit lát az egészből, annak hiába is magyarázza az ember, hogy mi is az az LMBTQ, mert SOHASEM lesz képes felfogni, megérteni. Mert egyszerűen nem képes a saját dimenzióján túl tekinteni és kilépni a saját világából és nem képes más szemszögből, más nézőpontból gondolkodni. Olyan ez, mintha egy WC papír gurigán keresztül néznéd a világot és csak előre tekintenél a gurigán keresztül. Hiába mondanám neked, hogy nézz balra, milyen szép a táj, hogy virágoznak a fák, milyen szép az oázis és a vízesés, vagy nézz jobbra, milyen szép épületek vannak, ha előtted csak egy sivatag van és te csak abba az irányba vagy képes nézni és azt is csak egy szűk keresztmetszeten át. Ha a 66-os úton motorozol és csak előre nézel, akkor 4000 km-en át csak szürke betont és aszfaltot fogsz látni. De ha oldalra fordítanád a fejed, kinyílna előtted a világ.

Amíg ebben az LMBTQ mozaikszóban te csak a provokációt, a hergelést, a polgárpukkasztást, a magamutogatást, a ráerőszakolást, a véleményterrort, a heteroszexuálisok elnyomását stb., és az LMBTQ SZEMÉLYEKBEN (személy, nem politikai mozgalom!) csak az ellenséget látod, addig sohasem leszel képes megérteni azt, hogy a világ nem csak annyi, amennyit a szűk keresztmetszeteden át látsz. Próbáld meg valahogyan tágítani a látóköröd. Tájékozódj, informálódj, beszélgess meleg vagy LMBTQ emberekkel, hallgasd meg a történeteiket, ne csak a saját szemszögedből figyeld a világot. Légy nyitottabb. Neked is sokkal könnyebb lenne az életed a mai világban. Nem lenne benned ennyi keserűség, ennyi harag, ennyi gyűlölet és ennyi fájdalom.

2022. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy nem értek egyet minden LMBTQ dologgal attól még én a részének érzem magam, hasonló problémáim vannak mint bármelyik másik melegnek és szerintem fontos az hogy kiálljunk az érdekeink és a jogainkért.


Ugyan úgy ahogy attól még hogy nem értek egyet minden magyarral, sőt a kormányunkal se, az nem változtatja meg a nemzetiségemet.


Arról nem beszélve hogy szerintem a média hajlamos felnagyítani pár ember hülyeségét és kivetíteni egy egész csoportnyi emberre.

2022. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
8: a világon egyetlen érvet nem hoztál fel, hogy miért nem politikai mozgalom az LMBTQ, pusztán személyeskedtél. Ha majd megtanultál érvelni, vitázni, akkor beszélhetünk arról, hogy ki milyen irányba tágítsa a látókörét.
2022. márc. 10. 13:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!