Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most csókolóztam először álom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csókolóztam először álom formájában XD ez mennyire szánalmas?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még sohasem csókolóztam. Az álmot lehet a tegnapi nap miatt álmodtam, mivel tegnap láttam egy nagyon helyes szőke hajú srácot aki korombeli lehetett. Egymásra néztünk és ő el kezdet velem szemezni. Én hülye nem éltem a lehetőséggel és most lehet sohasem fogom tudni ki is volt ő. És az álmomban hasonló srác jelent meg, az egész álom folyamán ez a srác mellettem volt beszélgettünk, és az álom végén megcsókolt. Az ajkamon éreztem olyan furcsa érzést és a számba pedig éreztem az ő ízét. Ez volt eddig a legintimebb dolog amit valaha át éltem és egy álom volt, annyira szánalmasnak érzem most magamat.

2022. márc. 15. 10:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem szánalmas semennyire!

Nem maradtál még le semmiről. Ismerkedj és szerezz tapasztalatokat, csak ne felelőtlenül.

ha gyakran megfordulsz a tegnapi környéken, még az is lehet, hogy újra felbukkan a szőke herceg :)

Sok sikert!

2022. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas, inkább aranyos :D
2022. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 steven95 ***** válasza:
100%
Én álmomban voltam szerelmes lányba és srácba is, pedig meleg vagyok. És volt korábban szexuális jellegű is még mielőtt bárkivel voltam. Persze a szerzett tapasztalás felturbózta az álmaim is ;)
2022. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Én csak álmaimban smároltam meg szexeltem fiúkkal, igazából sose meg nem is fogok
2022. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos :)
2022. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez most első csóknak számít amúgy? 😆
2022. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#1

Igen gyakran járok arra felé ahol láttam őt, imádkozom azért, hogy találkozhassak vele újra.

#3

És a szexuális jellegű álom lánnyal élvezetes volt? Ugyanúgy mint a fiúval való álomban?

És mennyire voltak az álmaid hasonlók a realitáshoz?

#4

Miért nem szeretnél sohasem együtt lenni fiúkkal?

#6

Fogalmam sincs XD de annyira reálisnak tűnt az egész, és annyira jó volt minden aspektusa. És ezek után ha valaki fogja kérdezni, hogy már csókolóztam e, akkor elmondhatom, hogy igen az álmaim pasijával

2022. márc. 15. 20:46
 8/19 steven95 ***** válasza:
100%
#3as vagyok, csak szerelmes voltam nem volt testi dolog. A testi dolog csak azután volt reális érzetű hogy tudtam már milyen érzés valójában.
2022. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
Kamuskám, te mennyire ráérsz🤣Igen szánalmas vagy
2022. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8

értem

#9

Nem értem mit nem lehet elhinni azon, hogy álmodtam XD el tudnád nekem mondani kérlek, hogy mit érek azzal el ha ilyet hazudok? Mert nem érek vele el semmit és nem is lenne értelme, hogy hazudjak. Csak az igazságot írtam, ha elhiszed, akkor elhiszed ha nem, akkor nem.

2022. márc. 16. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!