Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti voltatok már szerelmesek?

Figyelt kérdés
Én őszintén még nem voltam soha. Mikor azt hittem, hogy az, akkor kiderült 1 hét múlva, hogy csak fellángolás volt. Ti voltatok már szerelmesek?

2022. márc. 15. 14:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én épp az vagyok. Csak kár, hogy a szerelmem nem tudja...

És nem igaz, hogy a szerelemnek múlnia kell, mert három hónapja próbálom elfelejteni, de nem sikerül.

2022. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Voltam, de azt mondom, bár ne lettem volna.

Mert nagyon sok szenvedést okozott, akire az életemet rátettem volna.Úgy és akkor hagyott el, amikor nem hittem volna, pont róla nem...

2022. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok,illetve 3.éve
2022. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 steven95 ***** válasza:
100%
Hát én 2szer találkoztam valakivel (csak séta volt) és 2 évig nem tudtam elfelejteni. Nem hiszem, hogy ez szerelem volt, de egy nagyon erős vágyódás. A hetero gimis osztálytárssal volt olyan hogy egyszer meggyengült a térdem és a gyomrom fura volt, mikor közel hajolva szentimentálisan dumáltunk,de ez is inkább csak szerelemcsíra lehetett. Szerintem még nem voltam igazán szerelmes.
2022. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most is az vagyok és az is maradok egy életen át.

Igaz Robi?❤

2022. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Háromszor voltam. 20,40 és 60 évesen. Mindhárom viszonzatlan volt.
2022. márc. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Évek óta az vagyok egy hetero fiúba.
2022. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Ojééé....
2022. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, de elhagyott. A hónapok óta tartó szenvedést senkinek nem kívánom.
2022. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam. Egy passzív sráccal voltam együtt 4 hónapig. Az elmém és a pénztárcám bukta a legjobban. Szexért cserébe lakhatás, kívánságok? Olyan szexért, ami az ő élvezetéről szólt szinte, a mézes-mázas hetek-hónapok addig tartottak, míg volt pénzem. Amikor szerelmes vagy olyan vak vagy, nem látsz tisztán, nem tudsz koncentrálni. Addig szépen kizsákmányolnak.

Vigyázz! Velem megtörtént, mással is biztosan, de nem kell. Ne próbáld az érzéseid tárgyakkal kiváltani.

29/f

2022. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!