Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, milyen volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, milyen volt amikor először szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés
Egy apróbb sztorit,vagy az érzéseiteket,ha elmesélitek,megköszönném:) Egyébként lány vagyok,de nagyon jó látni két fiút együtt,és kíváncsilennék hogy éltétek át az első szerelmet, a másik srác hogy állt hozzátok

2018. máj. 4. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pillangók 🦋 röpdöstek a hasamban
2018. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelmem a legjobb barátom volt, aki hetero (ő nem tudja rólam, hogy meleg vagyok). Nagyon sokat találkozunk, sokszor nálunk is alszik, vagy én náluk, de nagyon nehéz volt úgy, hogy többet szeretnék, de tudom hogy ő nem. Mostanra már sikerült valamennyire elfogadnom, hogy nem leszünk egy pár, de szomorú vagyok emiatt. 19/F
2018. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Kétszer voltam eddig szerelmes, bár az elsőt nem nevezném 100%-osan annak, de mivel hetero volt és a padtársam, rengeteget szenvedtem. Aztán a másik padtársamba is beleszerettem, de ő már más, sokkal komolyabbak az érzéseim felé és ennek az az oka, hogy bizonyos értelemben viszonozza a közeledésemet, sőt, sokszor ő kezdeményez bizonyos helyzeteket, miközben 2 éve van barátnője. Senki sem tudja még rólam, hogy meleg vagyok, így ő sem, de mivel mindjárt 21 vagyok és még nem volt barátnőm, páran gyanakodnak. Nem tudom elképzelni, hogy benne még nem merült föl, hogy esetleg az vagyok, szóval nagy valószínűség szerint ő is meleg vagy biszex, csak éppen nem meri fölvállalni az érzéseit, ahogy egyébként én sem, de ő még annyira semmi, mint én, hiszen 2 éve együtt van valakivel, akit, elképzelhető, hogy nem is szeret. Sokkal, de sokkal többet szenvedek, mint azt bárki elképzelné rólam, de nem vagyok az a fajta, aki belerondít egy kapcsolatba, mivel ha valóban biszex, akkor nyilván nyitott felém is, de a saját döntése, hogy együtt van a csajjal, tehát legyen is együtt vele. Csak akkor nem értem, miért élvezi, ha összeér a lábunk, a kezünk, ha hosszasan nézünk egymás szemébe, stb. Nem tudom, hogy ő mit érez, de nekem ez nagyon rossz állapot. Elhiheted, ha választani kellene, nem lennék meleg.
2018. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jáááááj... xDDD

Hát ő először iszonyat utált, én nem utáltam, igazából a levegőt előbb észrevettem volna. xD

Aztán egyszer lepofoztam. A háttérsztorit hagyjuk. xD

Előtte se emeltem kezet senkire, azután se, én sem tudom, hogy tudott annyira fölhúzni. :D

Na, szóval elkezdtünk egyre jobban kijönni, mert a(z egyébként iszonyat nőiesxD) pofon után megkedvelt.

Ahogy egyre javult a kapcsolatunk, úgy kezdett ráeszmélni, hogy olyan meleg vagyok, mint a gázkazán és mindenáron ki akarta húzni belőlem. Amire semmi szükség nem lett volna, olyan nyilvánvalóan elszóltam magam egyszer előtte véletlenül, hogy semmi szükség nem lett volna rá, csak "szeret kínozni". :D

Egyre bensőségesebb lett a viszonyunk, tehát ilyen mellkasán elalszom szintű dolog, amikor még problémáim voltak a dühkitöréseimmel (nem hormonális, pszichiátriai gond volt), nagyon jól meg tudott nyugtatni.

Aztán megtudta, hogy meleg vagyok. Konkrétan kiröhögött, majd kinyújtotta rám a nyelvét és rém cuki hanggal: "Tudtam nyeeenyeeeeeee!" xDDDD

Aztán beleestem... Fúúú, de kegyetlen szörnyű időszak volt. :DDD

Mert neki volt barátnője, akivel szintén nagyon jóban vagyok, így már csak azért sem mozdultam rá, mert nem vagyok akkora önző féreg, hogy elvegyem a barátnőjétől, másrészt tőle meg pláne nem.

És soha nem tudta meg. Utólag, mikor már elmúlt, rákérdezett, és őszintén válaszoltam neki, de nem szóltam neki. Úgyhogy ja... :/

De azóta is nagyon jó a kapcsolatunk. :)

2018. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyos történetek^. ^ *O*
2018. máj. 5. 23:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 2,3,ne adjátok fel. Higgyétek el,ha megtaláljátok az igazit,akár a legjjobb barátotok,akárvalaki más képében,az a szerelem sokkal igazibb lesz mint bárki másé.Ti így fogjátok megélni,és ez csodaszép.:))
2018. máj. 5. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, aranyos vagy. :)
2018. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmesélhetem :D a chat.hu időszak kellős közepén megláttam egy srác adatlapját, akinek a látványától egy az egyben elolvadtam a székben :D voltam kemény 14-15 éves és azt hittem megtaláltam életem szerelmét :D kb 3 évet leéltem úgy, hogy egyrészt még örlődtem magamban, hogy igen, meleg vagyok, másrészt szerelmes voltam ebbe a srácba úgy, hogy neki fogalma sem volt arról, hogy én létezem a világon. aztán elkezdtem megnyílni, ismerkedni, és összejöttem valami istenverte hülyegyerekkel, aki 1 hónap után megcsalt, persze 18 éves fejjel belé is csak egy fénykép alapján lettem szerelmes. ez a csalódás után annyira felbozdultam, hogy a srácnak, akibe évek óta szerelmes voltam, írtam üzenetet facebook-on. esküszöm ráírtam és minden leírtam. nem küldött el a francba, azt írta nagyon aranyos vagyok, hogy ezt leírtam. aztán hónapokon keresztül csak beszélgettünk, kiderült, hogy akkoriban ismerkedett meg egy másik sráccal, akivel összejött. Én csak vártam, vártam, míg nem felkért, hogy a fodrász vizsgájához nem vállalnék-e modellkedést. Alig volt a zsebemben pár forint, de amim volt, azt arra költöttem, hogy leutazzak hozzá 200 km-re. Találkoztunk, még jobban belé szerettem, iszonyat jókat beszélgettünk, de ő nem nyilvánított felém olyan jeleket, hogy hasonló érzései lennének. Na mindegy, ez még így ment pár hónapig, amikor a személyes ismertség után egy harmadik személy, egy másik barátom fogadtatta el velem, hogy próbáljam elfelejteni őt, mert hiába érzek egy téves érzést, ez cska az én agyamban létezik. Nagy nehezen kiszerettem belőle:) aztán még pár évig barátok voltunk, majd egy-két apró ellentét odáig vezetett, hogy nem hagytam, hogy tovább kihasználjon. Igen, felfedeztem egy-két apróságot, hogy ez a srác kihasznál engem az alapján, hogy én esetleg jobban ragaszkodom hozzá, mint ő hozzám. De nem beszéltük ezt meg, mert olyan ocsmány stílusban írt üzenetet nekem, amire én nem válaszoltam emiatt, illetve egy ettől független dolog miatt is akkor padlón voltam. Ezt a hosszú üzit RÖVIDEN írtam le :D
2018. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először megláttam (épp osztályt látogatni jött,és a következő évben meg már a mi osztályunkba járt), igazából nem értettem mit érzek, csak annyit tudtam, hogy nagyon zavarba jöttem, és elkezdtem izgulni, hogy jó e épp a hajam. Utána két évvel (amikor rájöttem, hogy meleg vagyok) akkor estett le, hogy teljesen beleszerettem. Azóta, kb. minden percben rá gondolok. Viszont az nagyon rossz, hogy máig, fogalmam sincs, hogy ő mit érez, mert, nagyon vegyes jeleket küld. Amúgy, ha valaki meleg, abban az a rossz, hogy folyamatosan félnie, kell, hogy mi lesz, ha kiderül és elítélik a barátai, vagy ami még rosszabb, ha az ítéli el, akibe ő szerelmes.
2018. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!