Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív vagyok és voltam is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív vagyok és voltam is mindig,mostanában szokott foglalkoztatni hogy milyen lehet passzívnak lenni.ez pusztán kíváncsiság lenne?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok én is és én is gondoltam rá. Mivel látom, hogy nagyon élvezik mikor dugom őket érdekelne milyen érzést élnek át, de már az ujjazást is kellemetlennek érzem, de mégis kicsit irigykedek, hogy ők vmi jót élnek meg amit én nem tudok.
2022. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát aktívok, ha korombeliek vagytok (max 25), és izgat a téma, akkor lassú óvatos próbálkozásokat tehetünk ujjal akár csak.
2022. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen teljesen osztom az első válaszoló véleményét.én is így vagyok vele.
2022. márc. 20. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aktív voltam, => uni lettem. Eleinte baromira nem tatszett a passzív szerep. Rohadtul nem értettem, hogy ebben mások mit szeretnek, mert nekem baromi kellemetlen érzés volt. Fokozatosan, lassan éreztem rá, hogy hogy a jó nekem, és hogy mi a jó nekem benne. Én azt szoktam mondani magamnak, hogy nekem 'rá kellett érezni' a dologra és azt, hogy 'meg kellett tanulnom', hogy nekem hogy jó. Egyáltalán nem jött automatikusan a jó érzés. De rá lehet jönni, rá lehet érezni, ha az ember tényleg akarja/kívánja. Ma már nagyon szeretem és élvezem oda-vissza mindkettőt.
2022. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah én is így szeretném.meg ezért.valami pluszt szeretnék kapni.
2022. márc. 20. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy csomó ember inkább uni mint csak aktív vagy passzív.

Persze ennek különböző szintjei is vannak hogy ki meddig meg el.

2022. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!