Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik hajszin tetszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik hajszin tetszik a legjobban egy pasin?

Figyelt kérdés
Jo, tudom hogy sok minden mastol is fugg, de alapjaraton melyik az, amelyik a legjobban tetszik? En pl. oda vagyok a skandinav szoke pasikert.
2022. márc. 22. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Barna
Fekete
Szoke
Voros
Egyeb
43 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Barna hajam barna szakáll ami nekem van

Török pacekosba ami határtalan

Testépítő

2022. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a szőke a kedvenc. Szemekben meg a kék.
2022. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sötétbarna haj, barna szem kombináció a kedvenc. Azt hinné az ember, hogy ez átlagos, de a legtöbb magyar férfinak világos a haja :(
2022. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
A kedvencem a sötétszőke és a világosbarna haj, és nagyon tetszik, ha hullámos is.
2022. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Huu nekem ami nagyon bejön az a fekete/sötétbarna haj kék szemmel párosítva... Én is be szoktam festeni nyaranta, mert nekem is sokkal jobban áll a fekete :D

Viszont amikor sokan kiszőkítik... Fuu az szerintem elég előnytelen. Persze a természetes szőke nem, de ez a hidrogénszőke szerintem borzalmas.

2022. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 steven95 ***** válasza:
95%
sötét barna kissé sötét vörös árnyalattal megfűszerezve :)
2022. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc a vörös és a szőke haj, de nem elvárás.

Mo-on ebből kevés van, ahogy látom, az én hajam sötétbarna, szakállam őszül, de a bajszom vörös - muris. :-D

2022. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!