Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előre jelzem,hogy a kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre jelzem,hogy a kérdésem nem provokatív,hanem tényleg érdeklődő, beszélgető.. Mit szeretnének a melegek? Mi a probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap BP belvárosában buszmegálló, park, villamos, halász bástya 6 pár homoszexuális és még több leszbikus láttam a délután alatt felvállaltan, boldogan. Senki nem bántotta őket még csak csúnya nézéssel sem.. Senki. Mindenki a maga dolgával volt elfoglalva és kész. Sőt! Nekem sok magas pozícióban való homoszexuális és leszbikus ismerősöm is van.. Tehát a munkahelyen sem gond már rég óta. Ami magánügy az magánügy.. Mindenki ezt gondolja és ez a helyes véleményem szerint is. Mindenki ember!

Bunkó, agresszív emberek pedig a nagyvilágban mindenhol vannak akik kötekednek mindenkivel.. Nem csak a melegek a célpontok hanem bárki a heterok közül is. A bolond bunkóknak mindegy.



2022. márc. 28. 10:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy provokativ valasz lesz Magyarországon mind1 melyik nemhez korhoz tartozol amennyiben tömegközlekedsz a városban töltesz időt ha bárkit megkérdezel és őszintén valászolt kivel volt atrocitása ki baszogatta kik miatt ment át a másik oldalra az utcán, kik miatt félt esetleg egy aluljárók végigmenni este vagy kik kezdtek el vele akár üvölteni tömegközlekedésen mert odanézett 99% rosszindulat nélkül a válasz ci..gányok biztos te is tudnál mesélni :) (nem vagyok rasszista ) voltam diák sok embert ismerek felnötteket gyerekeket sokat beszélgettem már erről mindíg ez a vége :)
2022. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülök, ha Budapesten valóban ez a helyzet, viszont az ország nem csak Budapestből áll. Én például még csak nem is Magyarországon élek. Külhoni magyarként én azt látom, hogy itt esélye sincs egy nyíltan melegnek a boldog életre. Meleg vagyok, mégsem ismerek olyat, aki felvállalná, csak egy valakit, aki már vagy 20 éve Nyugat-Európában él, még így is mindenki róla pletykál, amikor hazalátogat, mert "milyen már az, hogy annak a fickónak férje van". Egyáltalán nem ritka (pláne mostanában), hogy egy társaságban csak úgy elkezdik szidni a melegeket, mert hogy "ők nem jók semmire", "aberrált barmok", "gusztustalan férgek" stb.

Én tulajdonképpen azt szeretném, amit leírtál, közösségi tekintetben egy cseppel sem többet, de hidd el, hogy ez Budapesten kívül nem sok helyen van így az országban.

2022. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
95%

Munkahelyemen nem vállalhatom magam, rögtön kirúgnának

Vicc nélkül úgy gondolják el lehet kapni mint a náthát, Orbán az isten és ök követik őt

Amit ki is jelentettek a hírekben minden meleg abberált-meg kell védeni tőllük a gyermekeinket.

2022. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
2%
figyelmet
2022. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 A kérdező kommentje:

Jajj azért most nagyon őszintén.. ki gondolja azt,hogy ellehet kapni mint a náthát? Ne vicceljünk már!

Senki nem gondolja ezt!

2022. márc. 28. 11:35
 6/90 anonim ***** válasza:
100%
5: de, sajnos nagyon sok a fideszes idiota, akik isszak vitya szavait.. fajdalmasan buta emberek hidd el.
2022. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 A kérdező kommentje:

Hát ha ilyeneket elhisznek,akkor tényleg fájdalmasan buták..ha vannak is ilyen agycsökevenyek nagyon elenyésző számban gondolom mert èn egyet sem ismerek..

Èn szemèlyszerint ezt a kijelentèst nem gondolom/hallottam volna Orbántól sem. Lehet rá sok rosszat mondani,de,hogy ezt a minimális buta réteg szavazóit megszólítása fajtái kijelentèsből abból nem lenne haszna.

2022. márc. 28. 12:06
 8/90 anonim ***** válasza:
97%

Őszintén, örömmel tölt el, hogyha tényleg az elfogadás a tendencia Budapesten. Viszont vidékiként én sajnos nem ilyen tapasztalatokat szereztem, szerintem még elég sokan vannak akik nem tudják elfogadnia a másságot.


Üdv, egy vidéki, tanuló srác, aki az anyagi önállóságnak a közelében nincs és a saját családja egy undorító embernek tartja. :)

2022. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 A kérdező kommentje:

8-as

Èrtelek.

2022. márc. 28. 12:12
 10/90 anonim ***** válasza:
100%

A probléma, hogy magadból indulsz ki. Annyi buta ember van, hogy az félelmetes. :D Én sem hittem el, amíg nem tapasztaltam meg ezeket. Én is mindig magamból indulok ki és azt hiszem, hogy ami nekem evidens, az másnak is az. Hát k*rvára nem. Még mindig több a társadalmi csőcselék, mint a képzett ember. Mit gondolsz, hogy miért lehet ilyen kormány hatalmon? Más országokban már erőszakkal váltották volna le őket. Ez a társadalom súlyosan mentális sérült. Tele van a világháborúból és kommunizmusból traumatizált emberekkel az ország. Ezeknek a döntő többsége a negatititásukat, gyűlöletüket, irigységüket, hibáztatásaikat adták át utódaiknak. Én már pl nem tudnám, mert engem nem érint ez egyáltalán és felnőtt vagyok már annyira, meg tanult, hogy átlássak dolgokon. Kollektíven hibáztatni másokat amúgy is gyerekes dolog, szóval ezeknek az embereknek a szava semmit sem ér, mert nem hiteles. Ez olyan, minthogy valaki az ukránok nyomorának örül, mert miket műveltek már a magyarokkal. De annyi eszük már nincs, hogy rájöjjenek arra, hogy kollektíven egy társadalmat elítélni igencsak nem reális.

Legtöbb munkahelyről pedig elküldenék a melegeket, ezt hidd el. Vezetői pozícióba meg végképp nem fog kerülni egy meleg sem, ha felvállalja az orientációját. Nyugodtan kérdezz meg erről szakembereket. Ebben az országban a homiság még egy ilyen alsóbbrendűségnek számít összeségében. Ennek pontosan az az oka, hogy sz*r az oktatás. Nem tanítanak meg semmire, ezért is van annyi Fidesz szavazó is. Gazdaságtant bevezetnék, hát fele ennyi ember nem szavazna rájuk, mert átlátnák az alapvető pénzügyi dolgokat. :D De így meg semmit. Viszont fejlődés majd úgy is lesz, amint kihalnak generációk, szóval melegek megítélése is pozitív irányba fog változni. És a vallásoknak is muszáj adaptálódni, különben kivesznek teljesen. Ez mindig is így volt. Vallásoknak semmi alapja és hitelessége nincs, ezért sz*rik már bele az emberiség többsége(nagyon helyesen). Fejlődni csak nyitottsággal lehet, nem pedig burokban élve.

2022. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!