Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Részletes segítséget kérek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részletes segítséget kérek anális tisztaság elérése érdekében, segít benne olyan aki avatott?

Figyelt kérdés
Első élményre készülök, tudom hülyén hangzik, pl menjek el kakilni, majd intim mosó azaz valamiféle beöntés és nyomjam ki mintha újra kakilni kéne és ezt ismételni amíg tiszta víz nem jön?
2022. márc. 30. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag igen. Én igy szoktam. A tusolónak a rózsáját letekerem, aztán a cső végét oda tartom. Langyos vizzel szoktam, nehogy valami gond legyen mondjuk a hideg vagy a túl forro viz miatt. Kicsit benntartom aztán ki. Ezt ismételgetem amig nem tiszta, kb fél óráig szokott tartani.

Érdemes valami olyat enni elötte, ami miatt szilárd legyen a dolog elötte, így hamarabb lesz tiszta.

2022. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Körül nézel az előzményekben rengeteg választ fogsz találni és megoldást.

Leg egyszerübb tusoló rózsáját letekered, Odatartod a nyíláshoz bedugni nem kell.!

És a víznyomás szépen elvégzi csak mértékkel és előtte már próbálgathatod ne a randi előtt csináld előszőr.

2022. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

elég olcsó. a csajom ezt használta, már mint nem pont ez a tipust

2022. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hivatalos neve: körtefecskendő beöntőkészülék. Többféle mérete van, és gyógyszertárakban is kaphatóak.

2022. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat, annak aki privátban kérdezi, hogy megfognak dugni, annak üzenem, hogy nem éppen űrhajó szerelő tanfolyamra készülök.... Gondolom perverz beszélgetést akartál volna...
2022. márc. 30. 14:28
 6/11 anonim ***** válasza:
2022. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt ajánlom, hogy ne közvetlen találkozó előtt csináld. Nem jön ki feltétlen rögtön az összes víz, lehet úgy érzed már kijött az összes aztán mégis van még bent. Persze ne is túl korán csináld, de beöntés után még legyen 1 órád legalább. Aztán előtte lévő nap már olyat egyél ami nem árt meg, meg érdemes venni rosttablettát. Amúgy fontos a megfelelő rostbevitel, de nem mellesleg segít abban hogy megfelelő szilárdságú és ne ilyen darabos legyen a székleted ami azért nagy segítség ilyenkor.
2022. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Szerintem ennél alaposabb és tökéletesebb leírás nem létezik, amit ezen az oldalon találsz, fasza kis grafikával.


[link]


Ha ezek alapján jársz el, nem fog meglepetés érni.

2022. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez az útmutató szuper. Annyi, hogy szerintem nem kéne a kádba szarni xd Beöntés után nyugodtan vedd a fáradtságot, töröld meg magad és ülj le a wc-re. Biztos gyorsabb meg kényelmesebb zuhany alatt csinálni, de ezen a részén kibuktam, még azt mondja rúgd be a lábujjaddal a kulát a lefolyóba, wtf xd
2022. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok.


Igen, attól én is sikítófrászt kaptam :D

Én is megtörlöm magam, aztán átfáradok a wc-re.

Amikor már nem jönnek nagy dolgok, csak max színe van a víznek, azt már simán a kádba engedem.

2022. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!