Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik! Meg tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik! Meg tudnátok mondani,szerintetek mi van e mögött a jelenség mögött? Az aktív pasik elenyésző százaléka vágyik tartós kapcsolatra, inkább csak a kötöttség nélküli szexet keresi. Míg a passzív férfiak többsége romantikusabb alkat? 38/F/p

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 03:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Mi lenne? A libidó. Aki aktívan keres, az dugni akar.
2022. ápr. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyen jelenséggel még nem találkoztam xd
2022. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Ne családapákkal randizz, vagy akinek van valakilye, igaz ezt nem szokták bevallani.
2022. ápr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Előre le kell tisztázni, hogy mit keres a másik és megkíméled magad ilyenektől.
2022. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Aktív vagyok, romantikus férfi.És CSAK párkapcsolat érdekel.

Itt az ok,miért is vagyok szingli megint.


53/F

2022. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
És milyen korosztályban keresgélsz utolsó? Mert azért az nagyban befolyásolja, hogy találsz-e, vagy nem párkapcsolatra valót. Ha fiatalokat keresel, akkor ne csodálkozz, hogy szingli vagy.
2022. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

"5"

Nem keresek már senkit, elég volt az amit kaptam az élettől.Talán nem így és nem ezt érdemeltem volna :)

Ölég volt mindenkiből..egyébként nem panaszként írtam.

2022. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez van. Sok mindenki nem érdemel meg dolgokat, de önsajnálattal biztos nem haladsz előre. Amíg valaki nem képes elengedni a múltját és folyamatosan nyalogatja a sebeit, azok sosem lesznek boldogok. És általában ezeket csak ezek csinálják, akiknek úgymond semmi gondjuk az életben, csak felnagyítják a problémáikat, mert torz a gondolkodásuk.
2022. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8asnak: nem tudhatjuk az illető milyen élményeket szerzett ami miatt így reagál a dolgokra. Azért gondolom mindenkinek vannak olyan élményei, hogy ismerkedik valakivel,minden olyan szuper, majd hirtelen eltűnik az éterben az ember. Vagy a másik mikor első találkozás után leírjuk a másikat és nem adunk neki második esélyt sem.
2022. ápr. 1. 12:35
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Oké, de aki ezek alapján ítél meg mindenkit, az ugyan mit csodálkozik, hogy boldogtalan? Ezért mondtam, hogy aki nem képes a sebei nyalogatása helyett cselekedni és realáisan átgondolni dolgokat, az nem lesz boldog sosem. Mindenhez két ember kell. Akit átvernek pl, az is ugyanúgy hibás, mint az átverő fél. Egyik nincs a másik nélkül. Helyette inkább azt kéne látni, hogy mindenből lehet építkezni, mert legközelebb ki tudja szűrni az ember a hasonló jellemű embereket és kukázhatja az elején. Ennyi az egész. Mindenből lehet tanulni és élni is kell a lehetőséggel, nem pedig rinyálni és másokat okolni. Sosem a másik hibás a problémáitokért, hanem saját magatok vagytok. Ahelyett, hogy látnátok a pozitívumait is egy kudarcnak, helyette megy az állandó picsogás és rinyálás.
2022. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!