Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat egy szakításon úgy, hogy nem múlt el bennetek a szeretet és a jó érzés a másik fiú iránt, hiányzik és nem tudtok mit kezdeni magatokkal? Mit csináljak, mit ne? Ötletek, tippek?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is a válaszokat, tanácsokat! Szívesen tanulok másoktól, akik már ezen túl vannak, tapasztaltabbak. Most úgy érzem nagyon kedvetlen vagyok, nem csinálok semmit, nincs erőm, pedig annyi mindent kéne/lehetne csinálni, pl. tanulás, hobbik. De nincs kedvem semmihez, és időnként rá gondolok, hiányzik.


Akit érdekel részletesebben a történetem, elmesélem szívesen. Nem tudom az mennyiben segít a kérdés megválaszolásához, ha itt hosszú sorokban kifejtem, ezért sem gondoltam leírni. De ha segít, írok róla persze.



2022. ápr. 17. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd le nyugodtan szerintem, lehet már az is segít jobb válaszokat adni.
2022. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosítottam magamban, hogy miért jobb nekem nélkülük, majd idővel szépen lassan elhalványultak az érzelmeim.


Személyes sztorik:

Most lehet börtönben ülhetnék ha vele maradok, a jóban-rosszban együtt elv alapján.

Másodszor, maradhattam volna olyannal, aki a kezdetektől fogva már csalt engem, én viszont szerettem.


Nem mindig kell nagy feneket keríteni az érzelmeknek, nem te választod, szinte jön magától. Ennek tudatában könnyebb hátrahagyni olyan embert, akire valójában nincs szükséged, csak megbolondítanak az érzelmek. Csodaszert személy szerint nem tudok javasolni neked, csak józanul próbáld szemlélni a dolgokat, az tényleg segíteni fog előbb vagy utóbb.

2022. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Szia .


Férfi ként én is átéltem hasonlót sajnos .

Amikor különváltak útjaink a volt szerelmemmel , sokáig ( 5 ) évig nem tudtam másra gondolni , csak ő rá , csak ő hiányzott nekem éjjel s nappal és állandóan .

Nélküle mindig és mindenhol csupán fél embernek éreztem magamat .

Öt éven át , nem tudtam új kapcsolat felé nyitni senkivel , nekem csak a volt szerelmem kellett volna , senki más .

A lány , akit szerettem több kapcsolata is volt ez idő alatt .

Az egyik fiúval együtt is élt 1 évet , majd több más fiúval is együtt volt rövidebb , hosszabb ideig .

Az igazat be vallva , akkor engem egyáltalán még az sem érdekelt , hogy mennyi fiúval volt , kikkel , hol és mit csináltak és mikor - stb .

Ez alatt az 5 év alatt , minden nap csak azt vártam , hogy mikor lehetünk ismét együtt .

De nem úgy történt semmi , ahogyan én azt vártam , közben férjhez ment egy másik fiúhoz az a lány , akit annyira szerettem és ekkor éreztem azt , hogy vége !

Ekkor fogtam fel igazán , hogy ideje nekem is végre új célokat ki tűznöm és nem várhatok tovább , ölbe tett kézzel .

Ez hosszú évek után sikerült is , ma már van egy párom s családom , új életem lett , új kapcsolattal .

De a szeretetben gazdag emlékek , még is azt érzem , hogy feledhetetlenek maradnak számomra és el kísérnek majd egészen a sírig .

A szívem egy darabja , valahol tudat alatt , mindig azé a lányé marad , akire oly sok évet , hiába vártam , már soha többé nem kaptam őt vissza .

Azt hozzá kell tennem , hogy az az 5 év volt , talán életem eddigi legfájdalmasabb időszaka , akkor úgy éreztem , napi szinten , hogy bele pusztulok a szerelmem hiányába .

Igaz szerelem volt ez , ezt most is úgy érzem !

Soha nem leszek képes rá , hogy túl tegyem magamat rajta 100 % an .

Az emlékek és az emlékezetes érzelmek , soha nem halnak meg bennem , csak velem együtt .

Kérdezted , hogy mit csinálhatnál most .

Ez nagyban függ attól is , hogy a kapcsolatod miért és hogyan ért véget .

Függ az okoktól és hogy ki , miért mondta ki a másiknak , hogy vége .

Az első , amit tanácsolnék neked , az az hogy ha még érzel reményt és látsz értelmet a kapcsolatotok folytatásához , akkor próbálj megoldást találni a problémára , ami az okot adta meg ara , hogy szakítsatok .

Vagy keresd fel azt a fiút és beszéljétek meg együtt a lehetőségeket - stb . Valamint minden tőled telhetőt , tegyél meg a kettőtök érdekében , úgy hogy ne maradjon benned fusztráló kérdés , hogy vajon minden tőlem telhetőt megtettem e ?


Ha így sem jársz , vagy jártok eredménnyel , akkor érdemes még adni 1-2 hónap gondolkodási időt egymásnak , remélve hogy ez idő alatt még is csak születik egy megoldás , valamint át tudod gondolni még a hogyan tovább ? - lehetőségeket .


Amennyiben végképen kilátástalanná válik számotokra a helyzet , úgy javasolom , hogy te ne várjál még 5 évet sem , mint ahogyan azt én tettem , hanem szedd össze magadat , lelkileg és fizikailag egyaránt , legyél elszánt és merész , majd tűzzél ki magad elé új célokat , és ha ismét azt érzed , hogy szeretettre és kapcsolatra vágysz és készen állsz akár egy új kapcsolatra , akkor ne habozzál , mozdulj ki , barátokkal , ismerősökkel - stb , és élj , éld az életed , ismerkedj számodra szimpatikus emberekkel, erőltetni nem érdemes , majd jön magától minden , meglátod ha megismersz egy másik fiút , aki szintén megadja neked azt , amit csak egy fiú megadhat egy nőnek , figyelem , gyengédség , szeretet stb , a volt kapcsolatod , háttérbe fog szorulni , és már csak ( emlék ) marad .

2022. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet megmaradt és a szép élményeket sem tagadom meg.

De ahogy elbánt velem, és utánam még három férfivel, azt hiszem, még jól is jártam azzal, hogy elhagyott.

Nem fogadnám vissza, ha kérné.


De az is igaz, hogy szakításkor padlón voltam, nem kevés ideig.Amit ő sem átérezni, sem megérteni nem tudott.

Az élet megy tovább, felálltam és tudom és bízom benne, hogy már útban van felém a szerelem egy hűséges társ személyében :)

2022. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Remek és örülök , hogy már is elszántad magadat .

Más nem is maradt , csupán csak annyi , hogy sok sikert kívánjak neked egy új s boldog kapcsolathoz .

2022. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár ezzel nem segítek, de talán egy tanácsnak jó. Addig ne randizz senkivel amíg nem vagy túl rajta. Nagyon taszító ha valaki folyton az exéről beszél.
2022. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#4#


Ha az 5-ös válaszoló nekem írta,akkor nagyon köszönöm Neked ! Várok a páromra...

2022. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen

Főleg ha egy munkahelyen dolgoztok és mindennap látod

2022. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A haveromnak azt mondta a párja,aki elhagyta szó szerint :


" nem tehet róla, ha az új pasija a farkán át az eszét is kiszo..ta".

Ezzel indokolta meg a szakítást, a haverom pedig idegösszeroppanást kapott.Hallani sem akar új kapcsolatról,és 32 évesen elzárkózik mindenkitől.

2022. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tettem túl magamat rajta, de ez a kiírásod segített hogy elkezdjem az utat, hogy elfelejtsem őt. Ki akarok szabadulni az iránta érzett szerelem csapdájából.
2022. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!