Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba és nem tudom mit tegyek. (meleg kérdés) Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

A 20as éveimben járó meleg srác vagyok, a legjobb barátom is tudja rólam, amikor elmondtam neki nem változott semmi, nagyon jól fogadta.Pedig előtte nagyon elutasító volt és folyamat ment a "mocskos bu.zizás". Úgy érzem, hogy a barátságunk is erősebb azóta, nincs olyan téma amit ne tudnánk megbeszélni.Nagyon közel állunk egymáshoz, kb mindent együtt csinálunk. (Azt még hozzá tenném, hogy elég zárkózott vagyok és még magam sem tudtam elfogadni a másságomat)


Viszont akadt egy igen nagy probléma, ahogy teltek a hetek, hónapok egyre jobban észrevettem, hogy mintha valami változna. Egyre többet gondoltam rá, mindig vele akartam lenni és mindig érdekelt mi van vele. Szépen lassan kezdtem rájönni, hogy bizony én többet érzek már iránta mint barátság.


Jelenleg most olyan szinten vagyok, hogy egész nap csak Ő jár a fejemben, csak arról tudok fantáziálni milyen lenne vele. Érdeklődve hallgatom és figyelem mi történik vele, mindig figyelek rá, hogy jól érezze magát.


Tudom, hogy nem helyes és nagyon utálom is magam ezért, de egyszerűen nem tudom elfojtani az érzelmeimet. Nem szeretném tönkretenni a barátságunkat mivel számomra Ő az egyik legfontosabb ember az életemben. De úgy érzem megőrülök, hogy ezt nem oszthatom meg vele. Nem tudom meddig vagyok képes ezt tovább folytatni ebben a formában. Elmúlik ez valamikor?


Első sorban tanácsokat várnék, hogy mi tévő legyek ebben a helyzetben, esetleg olyanok tapasztalatait és történeteit, akik átéltek hasonló szituációt.



2022. márc. 6. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
71%
Amit írok nem feltétlen a jó megoldás, viszont én így tennék. Nem vállalnék be semmit, viszont mikor atmegyek hozzá innank es úgy picit ramasznek. Ha nem akarja akkor a piara fogom, ha akarja nyert ügy :D azért mégse rontanam el a barátságunkat, az érzelmek miatt. Másrészt, hogy nem helyes azt kidonti el? Preferencia.
2022. márc. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
70%

1-es tök jó ötletet adott.


Egy ilyen hirtelen jött és váratlan helyzetben fogja mutatni a legőszintébb reakcióját.


Aztán vagy lesz egy jó estétek vagy csak lelök magáról és ráfogod, hogy sokat ittál. Próba cseresznye, drukkolok :D

2022. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
96%

Ő is meleg?

Ha igen, akkor működhet, amit az 1-es írt.

2022. márc. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
95%

Elmondhatod, de nagyon kétélűvé válhat a dolog. Ha a haverod nem meleg akkor egyértelműen nem lesz a válasza és csak feszélyezni fogja a "vallomásod". Könnyen vezethet eltávolodáshoz.

Nem tenném amit az #1-es javasol... speciel nekem is vannak meleg barátaim, de ha valaki ezzel próbálkozna akkor kerülném utána a társaságát. Ő elfogadta, hogy te meleg vagy, fogadd el te is hogy ő meg heteró!

2022. márc. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:

Esélytelen, hogy azt tenném amit az #1-es javasol. Szerintem ez pont egy olyan mozdulat lenne ami véget verne a köztünk lévő kapcsolatnak.


Teljes mértékben elfogadom, hogy heteró, nem ér tényleg annyit az egész, hogy megrontsam a barátságunkat. Viszont nem tudom tovább tudok e lépni, mivel ez az állapot is 1-2 éve már tart.

Ha jön az igazi ez gondolom elmúlik!?

Bocsi de nagyon tapasztalatoan vagyok kapcsolati téren.


Egy kis kiegészítés:

Heteró, viszont néha vannak olyan megmozdulásai amikkel kapcsolatban kétségeim vannak. Kaptam már olyan megjegyzéseket, hogy én vagyok az élete értelme, miattam érdemes élni és hasonlók. Sokszor úgy intézi a munkahelyi beosztását is, hogy minél gyakrabban tudjunk találkozni. Lányok terén sem sikeres. Persze ezek olyan dolgok amiketbe én látok bele többet, magam sem tudom, az a baj, hogy nem tudok ebben a helyzetben tisztán gondolkodni.

2022. márc. 7. 00:58
 6/73 anonim ***** válasza:
94%

Akkor jól éreztem, hogy ő heteró, így tényleg ne tedd.

Igen elfog v. idővel.

Semmi gond, érthető is.


Ez még nem jelenti azt, lehet csak lelki társ, amihez nem kell szerelem. Tudom, tapasztalat, mert tőlem idősebb emberrel nagyon jól kijöttem, de szerelmes sose voltam belé, nem is volt az estem.

Igen lehet ez is benne, hogy túl gondolod, ez ilyen, amikor szerelmes vagy.

2022. márc. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
84%
De ha hetero minek tetted fel a kérdést. Azért tiszteletben kell tartani más szexualitását.
2022. márc. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
91%
#7 Gondolom nincs, akivel beszélhetne erről. Tudod milyen az, amikor magadban kell teljesen egyedül elrendezni? Ő még fiatal is. Idővel bele lehet jönni, hozzászokni, tudom. Nekem az a fura, hogy ha valaki segíteni akar, kiskorom óta megedződtem. És idővel el is tudom fogadni a segítséget, ha látom, ismerem az illetőt és a szándékát. Nehezen bízom is.
2022. márc. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg isnerkedni. Mert félő hogy így evekre lekötöd magad a semmiért.
2022. márc. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló helyzetben voltam, de 20 évvel ezelőtt.

Sok időt töltöttünk együtt minden stimmelt velünk de ő heteró.

Igyekeztem ismerkedni melegekkel kapcsolatot kialakítani, randizni kezdem, alkalmazni is igaz kapcsolatnak idült de az első randin pucsítva vártak mit tettem volna. Kielégült szexuális élettel már másképp láttam a dolgokat, egy barátság sokkal többet ér mint egy kapcsolat főképp a melegeknél.

3.élettársamat taposom az óta.

Haver-barát meg az óta is fix neki van 2gyereke jó házassága minden nap beszélünk szinte.

Nem vagyok belé szerelemes, és Visza tekintve jó hogy így éreztem mert senki nem volt más az életemben, úgy tekintek rá mint a fogvatartott nők beleszeretnek a fegyőrükbe ha olvastál hallottál ilyen létezik és sok hasonló.

2022. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!