Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik még olyan passzív,aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan passzív,aki szereti az ölelkezést,csókolózást?

Figyelt kérdés

Megfejelem a kérdést...és esetleg kapcsolatot is szeretne ?

Vagy nem is érdemes meglepődni a társkeresőkön, hogy csak orál-anál vonalon mozog mindenki?


2022. ápr. 21. 06:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Létezik🙋🏼‍♂️
2022. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy csak a két véglet létezik: vagy végtelenül durva valaki vagy művészlélek.

A két oldal meg köpköd egymásra.

Ezért rohadt nehéz ismerkedni, mert komolyabb viszonyt egyik sem tud elképzelni úgy, hogy romantika mellette van "hányatós szopatás" és hasonlók. Pedig szerintem nem olyan lehetetlen az, hogy valaki vágyik néha a gyengédségre, néha meg a keményebb dolgokra is.

2022. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert én pont olyan vagyok szerintem, aki erre is és arra is vágyik időnként.

Nálam az ölelkezés, összebújás, simogatás, becézés mennyiségben jöhetne. A csókolózás is nagyon alap dolog szerintem, a többi csak azután jön.

Alapvetően én kapcsolatot keresek, de semmit sem szeretnék elhamarkodni, mert még fapasztalatlan vagyok sok téren./19/

2022. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

A 13-asnak kívánom, minél több ilyenben legyen részed !

És mielőbb kapcsolatod is, tartós !

2022. ápr. 21. 17:52
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok

Köszi! Hát én semmi jóra nem mondok nemet, úgyhogy én is remélem, így lesz:)

Nem tudom te hogy állsz ilyesmivel éppen, de neked is hasonlókat kívánok:D

2022. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak a sivár embernek,mind a 14-nek,akik sértő és gúnyos privit írtak,hogy rájöjjek, milyen is a meleg világ.

" ha nem dugsz,sza...nak sem kellesz "

" kis erkölcsös f...kalap"

" csókolózzon a q..a anyja "


A stílus maga az ember, mélyen "tisztelt" melegecskék...

2022. ápr. 22. 05:33
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező én ilyen passzív vagyok.
2022. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pl az átlagos dolgokat szeretem, chemszexet és becuccozást nem.... meg az extrém dolgokat sem...
2022. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Örömmel olvasom,hogy van, aki szereti az ilyen érzéki dolgokat !

Legyen benne részetek, bőven :)

2022. ápr. 22. 17:46
 20/23 anonim válasza:
100%
Nagyon szeretem az ölelkezést, csókolózást, főleg ha a nyakamat csókolgatják, vagy végigcsókolják a testemet. Közben szeretem simogatni a partneremet. :)
2022. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!