Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért van sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van sokkal több homofób a férfiak között?

Figyelt kérdés
És itt most megjegyzem (mert tudom, jön majd olyan válasz is, hogy "én ismerek sok homofób nőt"): én nem azt mondom, hogy homofób nők nincsenek, de az köztudott, hogy a nők sokkal elfogadóbbak.

2022. ápr. 22. 18:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%

A legtöbb látens férfi homofób, ezzel is próbálja elnyomni az érzéseit.

Kevés az igazi homofób, akinek tényleges oka és indoka van.

2022. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%

Talán a férfiak pszihéjében, a szexualítás meghatározobb, fontosabb mint a nőknél. Ezért a saját homoszexualításuktól történő félelem, és a homoszexualításuk elnyomása(ami maga homofobia) is sokkal erősebb náluk.

A homofobiát, saját homoszexualítástól való félelem okozza. A homofob, a homoszexuálisok támadásával, saját magát, és a környezetét gyözködik rólla, hogy nem meleg.

2022. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Azért, amiért sokkal több férfigyűlölő van a nők között. Aki férfiként iszonyodik a gondolattól, hogy egy férfi szexuálisan közeledjen hozzá, az undorodik a melegektől, aki nőként, az meg úgy a férfiaktól általában.
2022. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Mert ettől férfiasabbnak érzik magukat, hogy van kit megkülönböztetni. Csak közben a többségük észre sem veszi hogy sokkal nőiesebb, mint sok meleg.
2022. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
16%
A női szépséget a nők is észreveszik, de egy hetero férfi nem fog csodálni egy másik férfit. Így vannak megalkotva. A hetero férfiakat taszítja a homoszexualitás gondolata, míg a nőknél ez sokkal ritkább. A seggnyílás nem szexre való és a férfiak viszolyognak ettől tudat alatt, sokkal vizuálisabbak, mint a nők. Ezért, és ez nem is fog változni, mert ez egy veleszületett ösztön.
2022. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Környezetemben azok homofóbok

Akik nem 100%heterók.

2022. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban a férfias gondolkodás merevebb, kevésbé elfogadó. A férfi művészek között, akik elfogadóbbak, kevésbé mereven szemlélik a dolgokat, látják az élet sokszínűségét, több a homo- vagy biszexuális egyén (Leonardo da Vinci, Louis Aragon, Faludy György, Oscar Wilde, Csajkovszkij) .
2022. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mert a férfiaknak mutatniuk kell a társadalomba, hogy ők az asszertívebbek, az erősebbek a jobbak és a társadalmunkban az, hogy valaki beléd hatol attól "szubmisszívvé" válsz.


Mivel a szubmisszivitás negatív tulajdonságnak számít a társadalomban ezért a legtöbb férfi távol akarja a megbélyegzéstől tartani magát. Az egyik módja a melegek gyűlölése, mondván, ha ő utállja őket akkor ő nem lehet az.


A valóságban a legtöbb ember aki magabiztos a szexualitásában, annak nincs szüksége ilyen negatív megnyilatkozásokra, pont úgy minthogy egy jó vezető sose fogja magáról mondogatni hogy milyen jó, hanem a tetteit fogják értékelni az illetőnek.

A legtöbb ilyen agresszív homofób olyan férfi akik maguk is homo vagy biszexuálisak és nem fogadják el magukat.

Őszintén nem lepne meg ha a 8:58-as válaszoló meleg lenne.

2022. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
13%
Nyilván ha ebbe a rovatba kérdezel, akkor azt a választ fogod kapni többnyire, hogy aki "homofób", az nyilván bvzi is. De ez fasz ság szerintem. Engem pl undorít már maga a gondolat is, ennyi se több, se kevesebb. Ezért nem szeretem őket. És ez teljesen természetes. A melegség is természetes, és az is, hogy ezt a heteroszexuálisokból undort vált ki ösztönösen.
2022. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
18%
Az LMBTQ közösség azt állítja, hogy nagy homofóbia van Magyarországon. Ha igaz az, hogy a homofóbok maguk is melegek, akkor ez azt jelenti, hogy sokkal több a látens meleg, mint a vállalt. Mi a helyzet a homofób nőkkel? Én több "Budaháyt" is ismerek.
2022. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!