Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Régebben nagyon homofób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben nagyon homofób voltam, de mostanában elkezdtek érdekelni a férfiak, ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Még nem törtek be, de kicsit izgat az, hogy emiatt keményen megbüntetnének...

26P



2019. jún. 16. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
😂
2019. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 orton ***** válasza:
77%
Én azt mondom aranygaluska.
2019. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Egy cipőben járunk bro
2019. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Izgatná a fantáziámat, tuti betörnélek, majd megtanítanám hol a helyed. ;)

27/f

2019. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Én 2010 óta mindig a Jobbikra szavaztam, ennek ellenére biszex vagyok. Ellenzem a melegek gyerek örökbefogadását is vagy a melegfelvonulást is. Nem nagy dolog.
2019. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na és milyen téren érdekelnek? :P
2019. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te világ életedbe búza voltál ecsém
2019. jún. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzen nem vagy egyedül :)

A megfelelési kényszer és az önmagam el nem fogadása miatt egy rövid ideig én is homofób voltam. Nagyon szerettem volna megváltozni és megfelelni a környezetemnek, meg persze eltitkolni a dolgot. Volt is elég depressziós/ önpusztító korszakom emiatt. Aztán végül coming-outoltam és elkeztem megélni azt, amit nagyon sokáig megvontam magamtól... Életem egyik legjobb döntése volt végül elfogadni magam.

A kérdésedre válaszul, szerintem semmilyen retorziótól ne tarts.. a meleg közösség elég elfogadó. (Bár idióták itt is vannak természetesen, mint mindenhol)

Elfogadni és elfogadtatni magunkat főleg Magyarországon nagyon nehéz.

Azt javaslom, hogy ha lehetőséged van rá és tetszik neked egy bi/meleg pasi, akkor minél hamarabb kezdj bele a kalandba, az elvesztegetett éveket SENKI SOHA NEM ADJA VISSZA és SOHA nem fogja megköszönni neked senki, hogy bújkáltál, hogy megpróbáltál megfelelni a heteróknak.

Én elcsesztem a tanulást, a munkámat, még az öngyilkosság is megfordult a fehemben és az országot is el akartam hagyni annyira durva volt már a megfelelési kényszer és az önmegvalósulás. Hosszú éveim vesztek el. Ezt Snekinek se kívánom.. és azóta se volt egy kVrva hetero sem, hogy ezt a stresszt, energiát, görcsölést és önkínzást megköszönje, hogy legalább megpróbáltam...

Szóval ne foglalkozz mások véleményével éld az életed boldogan csajjal, pasival vagy egy robottal, ha épp az jönne be :D

2019. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy hogy valaki néha beakaszt srácoknak is a csajok mellett, vagy pedig azt akarja, hogy állandóan szétrépázzák mások a púzóját.
2019. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 De La Cruse ***** válasza:
35%

Mit szólnánk.

Megnyitottad magad valaminek ami nem te vagy és most kezd leuralni.

Pár év és átveszi még az elméd feletti uralmat is.

Úgyhogy most számolj le vele mert férget csinál belőled.

2019. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!