Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mekkora a farkatok ha benyomjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a farkatok ha benyomjátok a vonalzót a csonthoz? Tényleg az a "hivatalos" méret?

Figyelt kérdés
Azt olvastam úgy kell mérni, mert szex kózben is benyomja az ember a csontig és úgy a teljes hossz hasznosul. Én nem vagyok kövér egyáltalán, de ha benyomom egy jó 1.5-2 centivel hosszabb mintha csak a tövétől mérném. Nektek mekkora a különbség?

2022. ápr. 26. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Én is beszoktam nyomni a vonalzót olyankor általában elvisz a mentő 🤣
2022. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kövér vagyok nekem 2cm a különbség.
2022. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csontig benyomás max hivatalos adatnak jó. Azt érdemes mérni, amelyik részt tövig be tudod nyomni, hisz a partnerednek ez a lényeges rész. Csontig benyomva kb 2 centivel is hosszabb eredmény jön ki...
2022. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

még ez sem annyira egzakt, általában legjobb tudomásom szerint, meg így is logikus úgy csinálják, hogy fekve, vagy állva (gondolom fekve) az ernyedt pénisz kihúzzák maximális megnyúlásig ami még nem jár fájdalommal, és a szeméremcsonttól mérik.

Így azért pl megint egy bő centivel is akár kisebb, mintha ülve végzed ezt a procedúrát.

2022. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Rosszul olvastad, nem úgy kell mérni
2022. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csakis a DIN szabvány szerinti lézeres phaszmérő 2.0 készülékkel mért érték számít hivatalosnak 😃

Kispajti nem méregesd, mert értelmetlen. Az "hasznosul" ahogy dolgozol vele, nem +/- x cm-n múlik a mutatvány sikere.

2022. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha úgy merem 19 centi
2022. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Én benyomtam a csontig a vonalzót, de most nem látom a számokat a vértől és nem áll el. Másnak is volt így? Help?
2022. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ott nincs hájréteg, ugyanakkora lenne
2022. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
"hivatalos" :DDDDDDDDDDDDDDD jaj ezen meghaltam... nemá srácok :D
2022. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!