Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok/pasik ha párkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok/pasik ha párkapcsolatban vagytok mennyire fontos nektek a gyengédség és a gondoskodás?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nagyon fontos! Szeretem adni is és szeretném kapni is!

Bár egyenlőre egy kapcsolat is csak vágy!

2022. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Én verve szeretem.
2022. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Minden eddigi kapcsolatomban megadtam,sajnos nem azt kaptam vissza...

De máshogy nem is tudom elképzelni,mint figyelmes,szerető és gondoskodó hozzáállással a társam felé.

Majd ha lesz esetleg ismét párom,akkor is ezt fogom adni és igényelni.A konkrét ismerkedéssel leálltam, mert mikor ezt elmondtam,hogy ilyen vagyok ,a többség vagy kinevet,vagy lecikiz.

Nem tehetek arról,hogy van szívem és vannak érzéseim.És ezek az érzések nem a nadrágomban keletkeznek.

2022. máj. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos a zömének..

Csak jól meg legyenek döngetve,némi kis dominanciával megfejelve.Ez kell nekik,nem az érzelem, a gyengédség.

Már ezért nem is próbálok ismerkedni,mert utóbbi időben csak ilyennel tudtam volna ....Nem egy húsdarabra vagyok kíváncsi,tőlem lehet jóképű,izmos,nem érdekel.

De ha nincsenek érzései akkor annyi.

2022. máj. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos, el sem tudom képzelni anélkul a kapcsolatot.Sok összebújás,ölelés,csók,puszi..

Elmenni úgy,hogy öleléssel elköszönni,majd találkozáskor ismét egy hatalmas szoros ölelés.

Összebújós beszélgetések,vagy csak hallgatások és egymásnak örulés...

Valahogy így képzelném el,ha lenne kapcsolatom :)

2023. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!