Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha se a mellem, se a fenekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha se a mellem, se a fenekem, se a lábaim nem jók és nem vagyok okos sem, sem gondoskodó, akkor nincs esélyem rendes kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
A "nem vagyok okos" az egyetlen ami kizárja, hogy valaha is értelmes, komoly kapcsolatod legyen. Ehhez sajnos intelligencia kell.
2019. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

A kismellű nő kérdéséből indultál ki?


Na jó, őszinte leszek. Ha semmid sem jó, akkor kevés az esélyed. Persze valami retardált kretént találhatsz, vagy valami szerencsétlenebbet akinek nem jut jobb.


Vagy aki csak a szíved és lelked szereti majd és neki csak az számít.

2019. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagy?

LEsz egy pancser,akinek még te is kellesz.

2019. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jól gondoltam. Még kihagytam, hogy az arcom is csúnya.
2019. szept. 4. 18:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Na szerinted?? XDXDD
2019. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért elég szomorú, hogy így megszívtam.
2019. szept. 4. 18:50
 7/15 anonim ***** válasza:

Én se vagyok egy főnyeremény, valahogy így jellemezném magam.

Úgy érzem nekem se lesz pasim soha.

Inkább egyedül maradok, mint összejöjjek valami alkoholista vagy agresszív férfival.

2019. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem szívtad meg bazki, ne rinyálj már omg

Most esős időben otthon magányosan üldögélsz, ezért érzel így. Hidd el, rengeteg férfinak bőven megfelelnél.

Rövidebb időre biztosan nekem is, aztán eldőlne.

2019. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Esélytelenek gyülekező! Én is annak érzem magam. Kívülről sem vagyok szép látvány, de az igazi probléma belül van. F
2019. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dettó :D
2019. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!