Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan pár ahol a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pár ahol a passzív sokkal férfiasabb mint az aktív?

Figyelt kérdés
Passzív vagyok, ellenben full férfias,plàne levetkőzve
2022. máj. 8. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne?

Egy ilyen párt ismerek, és amíg nem tudtam a felállást,nem hittem volna..

Egy alacsony,vékony kis lepke-srác az aktív és magas,férfias,erős alkatú a passzív.Kb tíz éve élnek párban, ami már önmagában is nagy szó.


De egy férfias passzív nagyon is elfogadható,sőt !Persze,ha ehhez lelki összhang is társul.

Bizony, jó is ez , illetve lenne....

2022. máj. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én iszonyú vékony vagyok. És bár bejönnek a vékonyak az izmosak is. Meglepődnél ha látnád kik voltak akiket megdugtam. És bejöttem nekik. Sőt BDSM játékot is játszottam amiben én voltam aki dominálja az akár izmos partnerét. Ne parázz ezen.
2022. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is passzív vagyok, férfias (egyik lány barátom szavaival élve: én vagyok a legutolsó, akiről azt hinné, hogy biszex), ellenben a lányos pasik tetszenek.
2022. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!