Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tanácsolnátok egy férfiasa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok egy férfiasabb kezdő passzív srácnak, hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Kezdő 20as, férfias srác vagyok. Határozott és céltudatos gondolataim vannak az egész ismerkedős, párkeresős dologról, vagy legalábbis van elképzelésem mit, hogyan szeretnék. Nem keresek egyéjszakás kalandot, mint azt sokan mások. A férfiasság néha hátrány, ha valaki inkább passzív, ezt veszem észre. Az lenne a kérdésem, aki hasonló cipőben járt, hogyan és hol ismerkedett?

2019. márc. 7. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Menj lesz homobárba vagy szaunaba.. nagy tinder grindr
2019. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosítom a fentieket, kicsit komolyabbat (céltudatosabbat) keresnék mint a homobár vagy a szauna. 🙃
2019. márc. 7. 07:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem interneten próbálkozz. A profilodba írd bele mik az elképzeléseid, mit hogyan szeretnél. Így nem árulsz zsákbamacskát és nem kell kiselőadást tartanod mindenkinek az elején.
2019. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos nagyon nem lehet máshol ismerkedni a planetromeon kívül.. minden ilyen appon vagy oldalon ugyanazok vannak fent. De beírod mit keresel a profilodba és akkor talán találsz egy olyan srácot aki ugyanúgy gondolkodik mint te.. Szerintem nem hátrány.. csak az hátrány ami másoknak nem tetszik hogy nem bujsz velük ágyba első nap .. Én pl nem szeretem a lányos srácokat.. egy férfias passzívnak jobban örülnék.. Férfi legyen férfi ha passzív ha aktív. Az jó ha vannak elképzeléseid.. ne hagyd hogy rávegyenek olyanra amire te nem akarod. Sokszerencsét neked ^^ 26F
2019. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ftf1983 ***** válasza:
100%
Instagram. Van olyan ismerősöm, aki kb. hasonló karakter lehet, mint Te és szintén passzív. Ő első perctől Instan ismerkedett és működött neki.
2019. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!